Cocoon

Cocoon

Jak si usteleš, tak si lehneš

Toto rčení platí zvláště platí pro spaní na cestách. Rakouská společnost COCOON si dala za úkol zajistit, aby byl spánek při cestování co nejpříjemnější a nejpohodlnější. Široká škála lehkých cestovních spacích pytlů a vnitřních spacích pytlů zaručuje hygienické prostředí pro spaní v hotelech, ubytovnách pro mládež, v chatkách a ve stanech. Unavený dobrodruh se navíc může uklidnit pomocí široké škály polštářů a přikrývek.

COCOON se stará o to, aby cestující byli vybaveni dobře promyšlenými, funkčními a osvědčenými lehkými cestovními spacáky a cestovními doplňky, aby se i noci během cestování staly nezapomenutelným zážitkem. Díky dobře promyšleným a funkčním detailům jsou od roku 1989 ideálními společníky pro dobrodruhy, cestovatele a horolezce po celém světě.

Při výrobě produktů COCOON samozřejmě nejsou opomíjeny sociální a ekologické aspekty. Od roku 2012 je COCOON členem iniciativy Business Social Compliance Initiative (BSCI), která usiluje o zajištění spravedlivých pracovních podmínek ve výrobních zařízeních. Kromě toho jsou samozřejmě všechny produkty COCOON pravidelně kontrolovány, aby se zajistilo, že neobsahují škodlivé látky.