Goal Zero

Goal Zero

Vyberte si kategorii produktů značky

Vybavení

Goal Zero je americká značka, která vyrábí mobilní solární panely, powerbanky, powerpacky a svítilny. Založil ji podnikatel Robert Workman, který v roce 2007 při práci s neziskovou organizací TIFIE v odlehlých oblastech Konga zjistil, že jeden z největších problémů tamních obyvatel představuje nedostupnost spolehlivého zdroje energie. Rozhodl se to změnit. Navrhl a do praxe uvedl první set schopný získat, uchovat a využít energii ze Slunce, který nazval GoBe.

Řešení pro každého

Samotná společnost Goal Zero oficiálně vznikla v roce 2009, aby pomohla lidem žijícím v nejchudších oblastech světa nebo místech zasažených přírodní katastrofou postavit se na nohy. Její produkty si ovšem našly cestu i do zavazadel těch, kdo na cestách potřebují nezávislý zdroj energie. Patří mezi ně turisté, horolezci, rybáři, lovci, motoristé, fotografové, filmaři, digitální nomádi či i profesionální záchranáři. Prostě všichni, kdo často využívají elektrické přístroje mimo civilizaci bez možnosti dobíjení.

Jednoduché, účelné, spolehlivé

Mobilní solární panely během slunných dní zpracovávají energii ze Slunce a převádějí ji do připojené powerbanky. Nemusíte mít obavy z destruktivního kolísání napětí, powerbanky Goal Zero jsou zkonstruovány tak, aby se s ním hravě vypořádaly. Z powerbanky či powerpacku pak dobijete mobilní telefon, baterii fotoaparátu, počítač nebo také plicní ventilátor. Zkrátka získáte energii pro chvíle, kdy ji opravdu potřebujete. Ať už jste kdekoli.