_BIG_BRAND_LOGO Jack Wolfskin

Jack Wolfskin

 

 

O značce Jack Wolfskin


Venku jako doma. Maximální funkčnost, pohodlí a styl!

Jack Wolfskin nabízí široký sortiment produktů pro nejrůznější outdoorové aktivity. Moto značky "Venku jako doma" mluví za vše. Tým Jack Wolfskin by nikde jinde nebyl radši a proto se stále snaží o to, aby pobyt v přírodě byl snazší, dostupnější a pohodlnější. Při výrobě produktů klade důraz na ochranu před nepříznivým počasím, vysokou prodyšnost a pohodlné nošení.

Jejich oblečení, obuvvybavení je propracované do nejjemnějších detailů, je maximálně funkční a stylové! Opravdu každý si zde najde to své.

Ve městě i v přírodě. Vkusné a funkční oblečení pro malé i velké

Velký důraz klade Jack Wolfskin také na rodinu s dětmi a na stylové oblečení pro každodenní nošení. Bundy, mikiny, zimní kabáty, doplňky, batohy, tašky a obuv potěší svým designem a barevnými kombinacemi.

Historie značky

Společnost Jack Wolfskin vznikla v roce 1981 v Německu a nyní má sídlo v Idsteinu v regionu Taunus. V současné době patří mezi nejúspěšnější prodejce outdoorového vybavení nejen v Německu, ale také po celém světě. 

Jméno značky a vlčí tlapa v logu jsou isnpirováno nekonečnou divočinou, kterou popisuje Jack London ve své knize Volání divočiny. Vlk je pak symbolem nezávislého a svobodného života. 

 

Ekologie aneb příroda vždy na prvním místě

  • Od října 2011 je Jack Wolfskin také partnerem systému bluesign®, čímž garantuje plnění přísných kritérií na šetrnost k životnímu prostředí, odbouratelnost či toxicitu. V současné době těmto vysokým standardům na výrobu odpovídají 2/3 textílií a tvrdá práce na zlepšení samozřejmě pokračuje. Cílem pro rok 2020 je, aby veškeré textílie a 75 % všech komponentů (zipy, knoflíky, atd.), které Jack Wolfskin při výrobě používá byly certifikované standardem bluesign®

  • Dále je Jack Wolfskin členem neziskové organizace Fair Wear Foundation, která usiluje o zlepšení pracovních podmínek v textilním a oděvním průmyslu.

  • Jack Wolfskin také používá výhradně bavlnu z certifikovaných ekologických zdrojů. Ta se pěstuje bez použití pesticidů, chemických hnojiv nebo geneticky modifikovaných semen.

  • Od roku 2012 je Jack Wolfskin součástí programu The Zero Discharge of Hazardous Chemicals (ZDHC), který má za úkol odstranit vypouštění nebezpečných chemických látek v textilní a obuvnické výrobě. 
     


Bluesign


Fair Wear Foundation


The Zero Discharge of Hazardous Chemicals
Jack Wolfskin - venku jako doma
 

Jack Wolfskin Ambasadoři

Jack Wolfskin je o lidech a s tímto cílem si proto značka vybírá i své ambasadory. Ti potom testují produkty a sdílí své zážitky s cílem ještě většího zlepšení do budoucnosti.

Ve spojení se značkou se tedy může představit např. švýcarský lyžař Bruno Kernen, britská lyžařka Chemmy Alcott, fotograf a spisovatelka J. & J. Steingässer, kteří objevují svět se svými 4 dětmi, cestovatelský fotograf Gürel Sahin, nebo outdoorový trenér Felix Klemme. Ti všichni patří do týmu Jack Wolfskin

Ačkoliv Jack Wolfskin poskytuje co nejlepší provedení každého detailu, cílem je zprostředkovat co nejlepší zážitky ať už z rodinného kempování, sportovních aktivit, z cest plných dobrodružství i všedních dní. 

 

Jack Wolfskin - venku jako doma

 

Materiály Jack Wolfskin

Jack Wolfskin nechal ve své dílně vzniknout řadě materiálů, které vás ochrání před něpřízní počasí, ať je zima nebo léto. 

Texapore

Materiály, které jsou označené jako Texapore mají ochránit před špatným počasím a jsou tedy vždy voděodolné, větruodolné a zároveň prodyšné. Mohou se lišit nejen ve vodním sloupci, ale také v prodyšnosti. Větší dynamickou prodyšnost poskytuje materiál Texapore Air, který zaručí také aktivní výměnu vzduchu během fyzické zátěže. 

Stormlock

Materiál Stormlock softshell je vhodný pro druhou a třetí vrstvu oblečení a poskytne skvělou ochranu do proměnlivých povětrnostních podmínek. Hlavní předností materiálu je 100% větruodolnost v kombinaci se současnou dostatečnou prodyšností.

Materiál Texapore

Materiál Texapore AirMateriál Stormlock

 Vybavte se s Jack Wolfskin na vaše outdoorové zážitky

výprodej40%
Arroyo Women Jack Wolfskin Arroyo Women 2 339 Kč 3899 Kč
výprodej40%
zdarma
Green Valley Jacket Men Jack Wolfskin Green Valley Jacket Men 2 699 Kč 4499 Kč
novinka!
Ham Rock 12 Jack Wolfskin Ham Rock 12 1 850 Kč
výprodej40%
Fairford Shirt Men Jack Wolfskin Fairford Shirt Men 1 139 Kč 1899 Kč

 

Kategorie HUDY eShopu, ve kterých naleznete produkty této značky:

Přihlaste se k odběru newsletteru Neuniknou Vám nejlepší novinky a akce

Přidání se nezdařilo
Zpracování
Na zadanou emailovou adresu byl zaslán email, kde přidání potvrdíte

Zásady ochrany osobních údajů
Přečtěte si prosím Zásady ochrany osobních údajů na stránce pro ochranu osobních údajů