Knihy, časopisy

Pronikněte do tajů lezectví, seznamte se s jeho historií nebo se nechte inspirovat skutečnými příběhy slavných horolezců. Knihy s tématikou vysokohorské turistiky, alpinismu a horolezeckých expedic si získají srdce každého, kdo sní o zdolání nejvyšších vrcholů světa. Bez ohledu na to, zda je jeho sen reálný, či nikoliv.

Knihy, časopisy– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout

  • Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
  • Všechno zboží máme skladem a odesíláme ho ihned k vám
  • Snadná rezervace a vyzkoušení zboží na našich prodejnách
  • 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodů

Knihy s lezeckou tématikou

Zajímá vás historie lezení nebo skutečné příběhy slavných horolezců? Pak do své knihovny zařaďte některou z cestopisných knih s tématikou hor. V naší nabídce naleznete například životopisnou knihu Máry Holečka, která popisuje jeho horské výpravy, almanach pojednávající o historii lezení od roku 1923 nebo román o osudech legendárního horolezce Josky Smítka. Hledáte spíše inspiraci na nové lezecké trasy? V tom případě si prohlédněte průvodce lezeckými oblastmi v Čechách a zahraničí.

Tipy na dárky pro lezce

Lezecký průvodce nebo cestopis je mimo jiné skvělým dárkem pro každého, kdo se jen trochu zajímá o lezectví. Co dalšího by mu mohlo udělat radost? Například lezecké krémy, které ošetří a zklidní prolezená bříška na prstech, pytlík na magnézium, spolehlivý kompas se zaměřovacím zrcátkem nebo třeba multifunkční nůž. Velmi originálním a zároveň osobním dárkem jsou přívěsky a náušnice z kolekce šperků, které jsou inspirovány typickými lezeckými proprietami, jako je skoba, expreska nebo lezecký uzel.