Samostatné paddleboardy

Hledáte spolehlivý paddleboard, se kterým zahájíte novou sezónu u moře, závodní prkno, na kterém změříte své síly s ostatními nadšenci při pádlování vestoje, nebo dětský plovák pro nového člena vodácké rodiny? Ať tak či tak, máme pro vás na výběr hned z několika paddleboardů, za které dáme ruku do ohně (nebo do vody?). A to včetně prken Kiboko, které se vyrábějí v českých luzích a hájích. Tak které bude to vaše?

Samostatné paddleboardy– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout

  • Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč
  • Všechno zboží máme skladem a odesíláme ho ihned k vám
  • Snadná rezervace a vyzkoušení zboží na našich prodejnách
  • 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodů

Nejoblíbenější značky v kategorii

Jak na paddleboarding

Paddleboardy svým vzhledem připomínají větší surfboardy, na kterých se stojí a pádluje. Díky svým rozměrům jsou stabilnější, takže na nich udržíte rovnováhu snáz než na surfu. Opatrnosti ale není nikdy nazbyt. Zvlášť malé děti a neplavci by proto měli pokaždé obléknout záchrannou vestu a použít pojistné lanko, které je spojuje s plovákem. Dbejte také na výběr správného oblečení, které by mělo rychle schnout, a na dostatečnou ochranu proti slunci.

Jak vybrat paddleboard pro začátečníky

Pokud s pádlováním vestoje teprve začínáte, budete potřebovat širší prkno, které je dostatečně stabilní. Jestliže je pro vás zároveň důležitá nízká hmotnost a skladnost, zvolte nafukovací plovák Kiboko, se kterým pro vás bude cestování hračka. Ideální pro vás bude  paddleboardingový set, který obsahuje vše, co s sebou na vodu potřebujete – pumpu, pádlo i bezpečnostní lanko. To vše i s prknem navíc sbalíte do přiloženého nepromokavého batohu. Stačí tak hodit batoh na záda a vyrazit k vodě.