Stoupací pásy na splitboardy

Tam, kde lyžařský vosk nestačí, nastupují protiskluzové neboli stoupací pásy. Díky nim si užijete každý výškový metr na své cestě za dobrodružstvím, na jehož konci (nebo snad začátku?) na vás čekají dechberoucí výhledy, téměř nedotčená sněhová pokrývka a jen hrstka odvážných skialpinistů brázdících panenské svahy.

Stoupací pásy na splitboardy– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout

  • Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč
  • Všechno zboží máme skladem a odesíláme ho ihned k vám
  • Snadná rezervace a vyzkoušení zboží na našich prodejnách
  • 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodů

Nejoblíbenější značky v kategorii

Jak vybrat stoupací pásy na splitboard

Splitboarding se těší velké oblibě, proto není divu, že je k dostání celá řada příslušenství ke splitboardům, s nímž zdoláte všechny dosud nedostupné terény. Hodit se vám budou zejména stoupací pásy ke splitboardům, které se připevňují ke skluznici a slouží k přilnutí rozloženého splitboardu ke sněhu během stoupání. Mezi oblíbené patří stoupací pásy Black Diamond, které jsou opatřeny kovovým okem na špičce a zadním páskem ve tvaru V, jenž se přizpůsobí jakémukoli tvaru vašeho splitu.

Výbava na splitboarding

Jestliže vás láká freeride neboli jízda ve volném terénu, splitboard si zcela jistě zamilujete. Jedná se o speciální snowboard, který pro stoupání do kopce lze rozdělit na dvě lyže podobné skialpinistickým. Před jízdou stačí lyže opět sepnout dohromady a natočit splitboardové vázání do polohy pro jízdu. Kromě splitboardu budete potřebovat již zmíněné vázání, boty a teleskopické hole. Ještě nemáte splitboard? Prohlédněte si oblíbené splitboardy značky Nitro, které patří k naprosté špičce.