Black Diamond
Batoh
CIRQUE ULTRA 35
Batohy na lyže, skialp a freeride Black Diamond
Skladem poslední kusy, 5.3.2026 u vás.
Vaše cena 9 599 Kč
Vystoupej na Everest
a získej 1 000 Kč
HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout
ultralehký batoh pro technicky náročné skialpové túry
Minimalistická varianta skialpového batohu, to je model Cirque Ultra od značky Black Diamond. Je vyroben z extrémně lehké a odolné tkaniny firmy Challenge Sailcloth a je tak jedním z nejlehčích skialpových batohů na trhu. Má zúžený tvar, díky kterému vás neomezuje v pohybu a rolovací zapínání. Z vnější části na něj můžete umístit lyže, snowboard, helmu, cepíny i hůlky. Boční kapsy jsou určené pro uložení skialpových pásů nebo maček pro skialpové vázání a jsou dostupné bez nutnosti sundávat batoh ze zad. V přední části je kapsa určená pro lavinovou výbavu a do prostorné kapsy na ramenním popruhu můžete dát vysílačku, mačkací láhev s vodou nebo hadičku hydrovaku.
vlastnosti batohu CIRQUE ULTRA 35:
- možnost nesení lyží diagonálně nebo ve tvaru A
- vertikální nesení snowboardu
- rolovací víko na přezku
- tkanina Challenge Sailcloth Ultra™ - extrémní odolnost proti roztržení
Nejčastější dotazy
Potřebujete poradit?
Naši experti jsou tady pro vás
Parametry CIRQUE ULTRA 35 - S/M
| Materiál: | Ultra 200 Polyetylen, 100D Nylon, 4 mm Ripstop |
|---|---|
| Objem (l): | 32 |
| H2O systém: | Kompatibilní |
| Pláštěnka: | Bez pláštěnky |
| Bederní pás: | Bez |
| Držák na helmu: | Ano |
| Počet komor: | 1 |
| Hmotnost (g): | 1100 |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Značka: | Black Diamond |
| Produktové číslo: | 04622513 |
| EAN: | 793661706106 |
Nejčastější dotazy
K tomuto produktu zatím nikdo dotaz nepřidal, buďte první!
Na váš dotaz odpovíme v co nejkratší době, obvykle do následujícího pracovního dne.
Zeptejte se
Ať už jste milovníkem horských přechodů, ledolezení nebo skialpinismu, díky špičkovému vybavení značky Black Diamond si z hor přivezete nezapomenutelné zážitky. Americkou značku tvoří tým nadšených sportovců, který čerpá z vlastních zkušeností ze zasněžených hor a skal. Tým, který by za své výrobky dal ruku do ohně. Větší záruku kvality vám už nikdo nenabídne.
Podobné produkty
DAWN PATROL 15
Black Diamond
- Black
Batoh na krátké skialpové túry a freeride. Má kapsu na lavinovou výbavu, prostornou kapsu na ramenním popruhu na pití a samozřejmostí jsou popruhy pro uchycení lyží, snowboardu, helmy, cepínu a hůlek.
3 499 Kč Přejít na detail
Cirque 35
Black Diamond
- Ultra Blue
Technický batoh navržený pro náročné lyžaře.
4 799 Kč Přejít na detail
Nirvana 18 Women
Mammut
- 40322 deep teal-black
- black 0001
Nejmenší verze legendárního batohu pro ženy se skvělou výbavou potřebnou pro zimní sporty a také s optimalizovaným nosným systémem a střihem vyhovujícím holčičím proporcím.
3 290 Kč Referenční cena - nejnižší cena za posledních 30 dní před poskytnutím slevy. 2 138 Kč 3 290 Kč Přejít na detail
Nirvana 22 Women
Mammut
- 40322 deep teal-black
- black 0001
- marine-black
Legendární batoh pro ženy je univerzální parťák se skvělou výbavou potřebnou pro zimní sporty s optimalizovaným nosným systémem a střihem vyhovujícím holčičím proporcím.
3 890 Kč Referenční cena - nejnižší cena za posledních 30 dní před poskytnutím slevy. 2 528 Kč 3 890 Kč 3 890 Kč Doporučená cena výrobcem 2 528 Kč Přejít na detail
Recenze CIRQUE ULTRA 35 Hodnocení tohoto produktu je prováděno pouze registrovanými a přihlášenými uživateli na základě zakoupení produktu v našem e-shopu nebo v kamenné prodejně.
Tento produkt ještě nikdo nehodnotil, buďte první!
Produkty mohou hodnotit pouze přihlášení uživatelé, prosím přihlaste se.
Přihlásit se