Deuter batohy UP

Nové batohy německé značky Deuter pro denní použití vyráběné v duchu trvale udržitelného rozvoje. Modely STOCKHOLM a SYDNEY jsou ideální pro sportovní nadšence preferující městský životní styl, kteří požadují batoh respektující trvale udržitelný styl života.

Deuter_batoh_Up series_Stockholm

Trvalá udržitelnost: Díky výrobě šetrné k přírodě jsou všechny materiály 100% recyklovány a vyráběny podle standardu bluesign®.

Rychlý a snadný přístup: buď s velkým otvorem U-Zip (STOCKHOLM), nebo víkem s magnetickým uzávěrem (SYDNEY).

Styl a pohodlnost: ergonomicky tvarované zadní podložky systému Contact back zajišťují pohodlné nošení a odnímatelné břišní popruhy poskytují větší stabilitu - pokaždé, když to potřebujete. 
 

BATOHY PRO BUDOUCNOST

Podívejte se na video, ve kterém Deuter názorně ukazuje, jak se nepotřebné plastové lahve postupně promění v praktické batohy z nové série UP.

ŠetrnÝ k životnímu prostředí na vaší cestě městEM - UP STOCKHOLM

Vnímejte rytmus města s respektem k životnímu prostředí pomocí nového batohu UP Stockholm!

Má všechny funkce, které žádáte pro pohodlný pohyb ve městě. Je vyroben efektivním způsobem s ohledem k přírodním zdrojům, takže si můžete užívat s čistým svědomím. UP Stockholm je vyroben výhradně z recyklovaných materiálů - přesněji 35x 0,5 litrových PET lahví. Proces výroby je v souladu s přísným standardem bluesign®. Během výroby je využito naprosté minimum vody a ropy.

deuter_batoh_stockholm_up series

UP Stockholm je navržen tak, aby vyhovoval veškerým požadavkům pro den v práci, ve škole, nebo když jste právě venku. Chytré vnitřní členění a otevírání zipu ve tvaru písmene U umožňuje rychlou a snadnou přístupnost. Díky polstrované přední části a základně tento batoh skvěle drží svůj tvar.

Stockholm_deuter_batoh_up series

Městský životní styl Šetrný k přírodě - UP SYDNEY

Batoh Sydney: odpočinkový i pulsující, trvale udržitelný a stylový!

Jestliže vám nejsou lhostejná  ekologická témata a máte osobní zájem se na nich aktivně podílet, je batoh Sydney ideální volbou! Prostřednictvím praktického a zároveň elegantního pomocníka každodenně doslova pocítíte závažnost ochrany životního prostředí a půvab trvale udržitelného stylu života.

deuter_batoh_sydney_up series

UP Sydney má obdobné vlastnosti jako UP Stockholm. Proto je výtečným celodenním společníkem v práci nebo ve škole. Chytré vnitřní členění a otevírání víka s magnetickým uzávěrem zaručují rychlou a snadnou dostupnost. Hliníkové háčky na víku zajišťují zvýšenou bezpečnost.

Sydney_deuter_batoh_up series

 

napište si o dárek

Padl vám do oka batoh Deuter UP nebo některý další ze školních batohů Deuter? K jejich nákupu teď od nás dostanete dárek! Stačí si o něj jen napsat - vyplňte formulár níže.

DÁREK K NÁKUPU VYBRANÝCH BATOHŮ DEUTER

Vybrali jste si nový batoh Deuter? K vybraným modelům (na e-shopu jsou označeny) teď od nás dostanete dárek - značkový Gym Bag Deuter! Napište si o něj. Stačí vyplnit tento formulář. Pozor, platí jen do rozdání zásob!

deuter-gym-bag

 

Vaše osobní údaje

Zásady ochrany osobních údajů
Přečtěte si prosím Zásady ochrany osobních údajů na stránce pro ochranu osobních údajů.