Oblečení a obuv Direct Alpine

Direct Alpine

Filtrovat

Cenové rozpětí

Potvrdit výběr

Produkty

RAVEN LADY 1.0

Bunda Direct Alpine RAVEN LADY 1.0 emerald/arctic Bunda Direct Alpine RAVEN LADY 1.0 black

Direct Alpine

  • emerald/arctic
  • black

Dámská bunda od firmy Direct Alpine vás ochrání při nepřízni počasí. Bunda je nepromokavá a prodyšná. Sportovní střih s prodlouženým zadním dílem vám poskytne pohodlí. Nastavitelná kapuce s kšiltem se perfektně přizpůsobí. Bunda má dostatek kapes, zipové větrání v podpaží a nastavitelnou šířku rukávů.

  • Náš TIP
  • Novinka
  • Zdarma
  • Everest ready
  • Náš TIP
  • Novinka
  • Zdarma
  • Everest ready

5 699 Kč 5 699 Kč 4 844 Kč s kódem “DOBRODRUZSTVI15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). 4 844 Kč s kódem “DOBRODRUZSTVI15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Hook 1.0

95%

Pásek Direct Alpine Hook 1.0 black

Direct Alpine

  • black

Pružný popruhový opasek s elegantní kovovou sponou a logem Directalpine.

  • Náš TIP
  • Everest ready

579 Kč 492 Kč s kódem “DOBRODRUZSTVI15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Tofana 2.0 Women

83%

Sukně Direct Alpine Tofana 2.0 Women black/black Sukně Direct Alpine Tofana 2.0 Women emerald/anthracite

Direct Alpine

  • black/black
  • emerald/anthracite

Zimní sukně značky Direct Alpine zateplená izolací PrimaLoft® vás spolehlivě zahřeje na lyžích i ve městě.

  • Náš TIP
  • Zdarma
  • Everest ready
  • Náš TIP
  • Zdarma
  • Everest ready

1 899 Kč 1 899 Kč 1 614 Kč s kódem “DOBRODRUZSTVI15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). 1 614 Kč s kódem “DOBRODRUZSTVI15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

YUNGAY LADY 2.0

Bunda Direct Alpine YUNGAY LADY 2.0 caramel

Direct Alpine

  • caramel

Dámská zateplená bunda od firmy Direct Alpine vám poskytne příjemnou izolaci a zároveň vás nezatíží. Sportovní střih s nastavitelnou anatomicky tvarovanou kapucí skvěle sedne. Dostatek kapes uchová vše potřebné. Bunda má elastické manžety rukávů a prodloužený spodní díl s regulací obvodu.

  • Novinka
  • Zdarma
  • Everest ready

5 599 Kč 4 759 Kč s kódem “DOBRODRUZSTVI15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

DRAGON LADY 2.0

Mikina Direct Alpine DRAGON LADY 2.0 grey/arctic

Direct Alpine

  • grey/arctic

Dámská mikina od firmy Direct Alpine je praktickým kouskem oblečení pro aktivní ženy. Pružný a prodyšný materiál se skvěle přizpůsobí. Sportovní střih s kapucí a celorozepínáním skvěle sedne. Dvě zipové kapsy uchovají vše praktické při ruce.

  • Novinka
  • Zdarma
  • Everest ready

2 899 Kč 2 464 Kč s kódem “DOBRODRUZSTVI15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

YUNGAY

Bunda Direct Alpine YUNGAY anthracite Bunda Direct Alpine YUNGAY navy/anthracite

Direct Alpine

  • anthracite
  • navy/anthracite

Pánská zateplená bunda od firmy Direct Alpine vám poskytne příjemnu izolaci a zároveň vás nezatíží. Bunda má nastavitelnou kapuci, dostatek kapes, elastické manžety rukávů, prodloužený zadní díl a recyklovanou ultralehkou podšívku.

  • Novinka
  • Zdarma
  • Everest ready
  • Novinka
  • Zdarma
  • Everest ready

5 699 Kč 5 699 Kč 4 844 Kč s kódem “DOBRODRUZSTVI15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). 4 844 Kč s kódem “DOBRODRUZSTVI15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

RAVEN 1.0

Bunda Direct Alpine RAVEN 1.0 black Bunda Direct Alpine RAVEN 1.0 khaki/palisander

Direct Alpine

  • black
  • khaki/palisander

Pánská bunda od firmy Direct Alpine vás ochrání při nepřízni počasí. Bunda je nepromokavá, větruodolná a prodyšná. Sportovní střih s nastavitelnou kapucí skvěle sedne. Dostatek kapes uchová vše potřebné při ruce. Bunda má nastavitelnou šířku rukávů, nastavitelný spodní lem a zipové větrání v podpaží.

  • Novinka
  • Zdarma
  • Everest ready
  • Novinka
  • Zdarma
  • Everest ready

5 699 Kč 5 699 Kč 4 844 Kč s kódem “DOBRODRUZSTVI15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). 4 844 Kč s kódem “DOBRODRUZSTVI15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

FOX PANTS 1.0

Kalhoty Direct Alpine FOX PANTS 1.0 camel Kalhoty Direct Alpine FOX PANTS 1.0 black

Direct Alpine

  • camel
  • black

Pánské kalhoty od firmy Direct Alpine z příjemného manšestrového materiálu si prostě oblíbíte. Kalhoty jsou vhodné na lezení i do města. Sportovní střih s všitými klíny neomezuje v pohybu. Dostatek kapes uchová vše potřebné při ruce.

  • Novinka
  • Zdarma
  • Everest ready
  • Novinka
  • Zdarma
  • Everest ready

2 299 Kč 2 299 Kč 1 954 Kč s kódem “DOBRODRUZSTVI15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). 1 954 Kč s kódem “DOBRODRUZSTVI15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

SIBERIA 1.0

Čepice Direct Alpine SIBERIA 1.0 grey/navy Čepice Direct Alpine SIBERIA 1.0 cinnamon/grey

Direct Alpine

  • grey/navy
  • cinnamon/grey

Čepice od firmy Direct Alpine vám díky použitým materiálům poskytnou perfektní izolaci a prodyšnost. Čepice je z Merino vlny, akrylu a fleecové podšívky.

  • Novinka
  • Everest ready
  • Novinka
  • Everest ready

569 Kč 569 Kč 483 Kč s kódem “DOBRODRUZSTVI15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). 483 Kč s kódem “DOBRODRUZSTVI15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Frog Shorts Long Lady

Kraťasy Direct Alpine Frog Shorts Long Lady cherry

Direct Alpine

  • cherry

Dámské kraťasy z pružného materiálu s vysokým podílem bavlny (52%) pro příjemný pocit na těle. Vyšší odolnost dodá obsah syntetického materiálu. Pohodlný pas do široké gumy s tkanicí pro stažení. Prodloužená verze Long.

  • Zdarma
  • Everest ready

1 799 Kč 1 529 Kč s kódem “DOBRODRUZSTVI15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Frog Shorts Lady

Kraťasy Direct Alpine Frog Shorts Lady cherry

Direct Alpine

  • cherry

Dámské kraťasy z pružného materiálu s vysokým podílem bavlny (52%) pro příjemný pocit na těle. Vyšší odolnost dodá obsah syntetického materiálu. Pohodlný pas do široké gumy s tkanicí pro stažení.

  • Sleva 720 Kč
  • Zdarma
  • Everest ready

1 799 Kč Referenční cena - nejnižší cena za posledních 30 dní před poskytnutím slevy. 1 079 Kč Přejít na detail

Porovnat

Rey Lady 1.0

Triko krátký rukáv Direct Alpine Rey Lady 1.0 natural (Jizera Mountains) Triko krátký rukáv Direct Alpine Rey Lady 1.0 melange (Simple lines)

Direct Alpine

  • natural (Jizera Mountains)
  • melange (Simple lines)

Dámské tričko Rey Lady od české značky Direct Alpine pro outdoorové aktivity i volnočasové nošení. Barva materiálu vychází z druhu bavlníku, následně se již žádným způsobem nedobarvuje.

  • Sleva 338 Kč
  • Everest ready
  • Everest ready

859 Kč Referenční cena - nejnižší cena za posledních 30 dní před poskytnutím slevy. 521 Kč 869 Kč 738 Kč s kódem “DOBRODRUZSTVI15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Rey 1.0

100%

Triko krátký rukáv Direct Alpine Rey 1.0 natural (Rock way) Triko krátký rukáv Direct Alpine Rey 1.0 melange (Simple lines)

Direct Alpine

  • natural (Rock way)
  • melange (Simple lines)

Pánské tričko Rey od české značky Direct Alpine pro outdoorové aktivity i volnočasové nošení. Barva materiálu vychází z druhu bavlníku, následně se již žádným způsobem nedobarvuje.

  • Everest ready
  • Everest ready

869 Kč 869 Kč 738 Kč s kódem “DOBRODRUZSTVI15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). 738 Kč s kódem “DOBRODRUZSTVI15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Cap Men

Kšiltovka Direct Alpine Cap Men khaki Kšiltovka Direct Alpine Cap Men anthracite

Direct Alpine

  • khaki
  • anthracite

Kšiltovka Cap Man od české firmy Direct Alpine. Můžete si ji vzít na lezení, bouldering i každodenní nošení jak ve městě, tak v přírodě.

  • Everest ready
  • Everest ready

619 Kč Doporučená cena výrobcem 371 Kč 619 Kč Doporučená cena výrobcem 371 Kč Přejít na detail

Porovnat

Mona Lady

Čepice Direct Alpine Mona Lady navy Čepice Direct Alpine Mona Lady orchid Čepice Direct Alpine Mona Lady ochre

Direct Alpine

  • navy
  • orchid
  • ochre

Dámská čepice v moderním a atraktivním designu od české firmy Direct Alpine. Příjemná vnitřní fleecová vrstva pro komfortní nošení.

  • Everest ready
  • Everest ready
  • Everest ready

529 Kč 529 Kč 529 Kč 449 Kč s kódem “DOBRODRUZSTVI15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). 449 Kč s kódem “DOBRODRUZSTVI15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). 449 Kč s kódem “DOBRODRUZSTVI15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Belt Basic

100%

Pásek Direct Alpine Belt Basic black

Direct Alpine

  • black

Pásek do džínů i sportovních kalhot. Pevný popruh s plastovou sponou.

  • Everest ready

269 Kč 228 Kč s kódem “DOBRODRUZSTVI15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Alba Lady

90%

Sukně Direct Alpine Alba Lady anthracite Sukně Direct Alpine Alba Lady orchid

Direct Alpine

  • anthracite
  • orchid

Sukně Alba Lady je zárukou vysokého pohodlí. Je z příjemného, pružného syntetické materiálu. V pase má širokou gumu s logem firmy. A nechybí ji dostatek kapes s ozdobným lemováním.

  • Sleva 640 Kč
  • Everest ready
  • Sleva 640 Kč
  • Everest ready

1 599 Kč Referenční cena - nejnižší cena za posledních 30 dní před poskytnutím slevy. 959 Kč 1 599 Kč Referenční cena - nejnižší cena za posledních 30 dní před poskytnutím slevy. 959 Kč Přejít na detail

Porovnat

Doll Lady

40%

Sukně Direct Alpine Doll Lady navy Sukně Direct Alpine Doll Lady anthracite Sukně Direct Alpine Doll Lady arctic

Direct Alpine

  • navy
  • anthracite
  • arctic

Dámská sportovní sukně s průhmatovou kapsou pro běžné nošení i sportovní aktivity. Volnější střih neomezuje v pohybu, má pohodlný pas do široké gumy a poutko na pověšení.

  • Sleva 600 Kč
  • Everest ready
  • Sleva 600 Kč
  • Everest ready
  • Everest ready

1 499 Kč Referenční cena - nejnižší cena za posledních 30 dní před poskytnutím slevy. 899 Kč 1 499 Kč Referenční cena - nejnižší cena za posledních 30 dní před poskytnutím slevy. 899 Kč 1 499 Kč Doporučená cena výrobcem 824 Kč Přejít na detail

Porovnat