Direct Alpine

Direct Alpine

Filtrovat

Metry navíc Zobrazit popis parametru

Za nákup produktu nebo varianty produktu označenou tímto prvkem obdržíte násobek výškových metrů ve věrnostním programu EVEREST. Přiblížíte se rychleji odměně v podobě slevového voucheru v hodnotě 1000 Kč. Ten můžete získat a uplatnit pokud jste členem věrnostního programu Everest

Zobrazit všechny produkty, u kterých získáte metry navíc.

Velikost

Cenové rozpětí

Šetrné k přírodě

Potvrdit výběr

Produkty

Cruise 3.0 Men

Kalhoty Direct Alpine Cruise 3.0 Men black Kalhoty Direct Alpine Cruise 3.0 Men navy

Direct Alpine

  • black
  • navy

Větruodolné technické kalhoty vyrobeny z vysoce oděruodolného materiálu s podílem Cordury. Komfortní a pohodlný střih. Pas s regulovatelným páskem. Univerzální použití po celý rok.

  • Náš TIP
  • Novinka
  • Zdarma
  • Everest ready
  • 2× více
    metrů
  • Náš TIP
  • Novinka
  • Zdarma
  • Everest ready
  • 2× více
    metrů

3 399 Kč 3 399 Kč Přejít na detail

Porovnat

Cruise Lady 4.0

Kalhoty Direct Alpine Cruise Lady 4.0 black

Direct Alpine

  • black

Větruodolné technické kalhoty vyrobeny z vysoce oděruodolného materiálu s podílem Cordury. Komfortní a pohodlný střih. Pas s regulovatelným páskem. Univerzální použití po celý rok.

  • Novinka
  • Zdarma
  • Everest ready
  • 2× více
    metrů

3 199 Kč Přejít na detail

Porovnat

Cascade Light 4.0 Men

100%

Kalhoty Direct Alpine Cascade Light 4.0 Men navy/anthracite

Direct Alpine

  • navy/anthracite

Velmi lehké outdoorové kalhoty pro horolezectví, trekking nebo VHT. Hybridní konstrukce materiálů. Zipy a elastické klíny ve spodní části nohavic. Reflexní prvky. Dlouhá životnost a pohodlí i v náročných podmínkách.

  • Novinka
  • Zdarma
  • Everest ready
  • 2× více
    metrů

4 199 Kč Přejít na detail

Porovnat

Badile Lady 5.0

Kalhoty Direct Alpine Badile Lady 5.0 black Kalhoty Direct Alpine Badile Lady 5.0 navy

Direct Alpine

  • black
  • navy

Softshellové kalhoty používané horskou službou. Kombinují dva větruodolné materiály. Lehčí je nohavicích a silnější s podílem cordury na exponovaných místech jako jsou kolena a zadní část kalhot.

  • Zdarma
  • Everest ready
  • 2× více
    metrů
  • Zdarma
  • Everest ready
  • 2× více
    metrů

3 699 Kč 3 699 Kč Přejít na detail

Porovnat

Badile 5.0 Men

80%

Kalhoty Direct Alpine Badile 5.0 Men black Kalhoty Direct Alpine Badile 5.0 Men anthracite

Direct Alpine

  • black
  • anthracite

Softshellové kalhoty používané horskou službou. Kombinují dva větruodolné materiály. Lehčí je v nohavicích a silnější s podílem cordury na exponovaných místech jako jsou kolena a zadní část kalhot.

  • Zdarma
  • Everest ready
  • 2× více
    metrů
  • Zdarma
  • Everest ready
  • 2× více
    metrů

3 799 Kč 3 799 Kč Přejít na detail

Porovnat

REBEL 2.0

93%

Kalhoty Direct Alpine REBEL 2.0 black/anthracite Kalhoty Direct Alpine REBEL 2.0 ocean/mango Kalhoty Direct Alpine REBEL 2.0 navy/grey

Direct Alpine

  • black/anthracite
  • ocean/mango
  • navy/grey

Pánské technické kalhoty ideální především na skialpinistické aktivity. Funkční materiál v kombinaci s vysoce technickým střihem a promyšlenými detaily vám poskytne příjemný komfort při vašich výpravách za dobrodružstvím.

  • Zdarma
  • Everest ready
  • Odměna 1 000 Kč
  • Zdarma
  • Everest ready
  • Odměna 1 000 Kč
  • Zdarma
  • Everest ready
  • Odměna 1 000 Kč

5 699 Kč 5 699 Kč 5 699 Kč Přejít na detail

Porovnat

Couloir Plus Lady

100%

Kalhoty Direct Alpine Couloir Plus Lady black

Direct Alpine

  • black

Dámské softshellové kalhoty navržené pro zimní aktivity jako jednodenní skialpové túry, backcountry výpravy, klasické lyžování i zimní přechody. Zadní díl je podšitý příjemným materiálem Polartec Alpha, který dodá příjemné teplo.

  • Zdarma
  • Everest ready
  • Odměna 1 000 Kč

5 899 Kč Přejít na detail

Porovnat

Rebel Lady 1.0

100%

Kalhoty Direct Alpine Rebel Lady 1.0 black Kalhoty Direct Alpine Rebel Lady 1.0 navy

Direct Alpine

  • black
  • navy

Technické softshellové kalhoty z pružného materiálu pro zimní aktivity jako skialpinismus, zimní lezení nebo rekreační běžecké lyžování.

  • Zdarma
  • Everest ready
  • 2× více
    metrů
  • Zdarma
  • Everest ready
  • 2× více
    metrů

4 699 Kč Doporučená cena výrobcem 2 819 Kč 4 699 Kč Doporučená cena výrobcem 2 819 Kč Přejít na detail

Porovnat

Cascade Lady 3.0 Pant

94%

Kalhoty Direct Alpine Cascade Lady 3.0 Pant black Kalhoty Direct Alpine Cascade Lady 3.0 Pant navy Kalhoty Direct Alpine Cascade Lady 3.0 Pant navy/ocean

Direct Alpine

  • black
  • navy
  • navy/ocean

Dámské, velmi pohodlné celoroční softshellky pro široký záběr outdoorových aktivit.

  • Zdarma
  • Everest ready
  • 2× více
    metrů
  • Zdarma
  • Everest ready
  • 2× více
    metrů
  • Zdarma
  • Everest ready
  • 2× více
    metrů

4 899 Kč Doporučená cena výrobcem 2 939 Kč 4 899 Kč Doporučená cena výrobcem 2 939 Kč 4 899 Kč Doporučená cena výrobcem 2 939 Kč Přejít na detail

Porovnat

Cascade Plus 2.0 Pant Men

96%

Kalhoty Direct Alpine Cascade Plus 2.0 Pant Men black

Direct Alpine

  • black

Pánské, velmi pohodlné celoroční softshellky pro široký záběr outdoorových aktivit, jako treking, horolezectví, skialpinismus nebo kolo.

  • Zdarma
  • Everest ready
  • 2× více
    metrů

4 999 Kč Doporučená cena výrobcem 3 099 Kč Přejít na detail

Porovnat

Boki Lady 1.0

96%

Kalhoty Direct Alpine Boki Lady 1.0 black

Direct Alpine

  • black

Funkční, extrémně pohodlné dámské kalhoty pro vysoce aerobní aktivity.

  • Zdarma
  • Everest ready
  • 2× více
    metrů

3 499 Kč Doporučená cena výrobcem 2 099 Kč Přejít na detail

Porovnat

Couloir Plus 1.0

93%

Kalhoty Direct Alpine Couloir Plus 1.0 black

Direct Alpine

  • black

Pánské softshellové kalhoty Direct Alpine pro chladnější počasí a zimní pohyb v horách. Boční zipy pro odvětrávání. Vyšší zádový panel. Odepínací šle. Sněžné návleky.

  • Zdarma
  • Everest ready
  • Odměna 1 000 Kč

5 899 Kč Přejít na detail

Porovnat

Badile Lady 4.0

97%

Kalhoty Direct Alpine Badile Lady 4.0 black/black

Direct Alpine

  • black/black

Dámské outdoorové kalhoty, které vás nezklamou na horách, při turistice, lezení, či běžném nošení. Oceníte jejich větruodolnost a pevnost látky na namáhaných místech. Pohodlný střih. Elastický pas s regulovatelným páskem.

  • Zdarma
  • Everest ready
  • 2× více
    metrů

3 990 Kč Doporučená cena výrobcem 2 593 Kč Přejít na detail

Porovnat