Direct Alpine

Direct Alpine

Filtrovat

Velikost

Cenové rozpětí

Kategorie

Potvrdit výběr

Produkty

DRAGON

96%

Mikina Direct Alpine DRAGON emerald/cinnamon Mikina Direct Alpine DRAGON black/navy Mikina Direct Alpine DRAGON anthracite/navy Mikina Direct Alpine DRAGON caramel/cinnamon Mikina Direct Alpine DRAGON ocean/anthracite

Direct Alpine

  • emerald/cinnamon
  • black/navy
  • anthracite/navy
  • caramel/cinnamon
  • ocean/anthracite

Pánská technická mikina od české značky Direct Alpine vám poskytne perfektní podmínky pro vaše sportovní dobrodružství. Elastický materiál je prodyšný a výborně izoluje.

  • Novinka
  • Zdarma
  • Everest ready
  • Novinka
  • Zdarma
  • Everest ready
  • Zdarma
  • Everest ready
  • Zdarma
  • Everest ready
  • Zdarma
  • Everest ready

3 399 Kč 3 399 Kč 3 399 Kč Doporučená cena výrobcem 2 209 Kč 3 399 Kč Doporučená cena výrobcem 2 379 Kč 3 399 Kč 2 719 Kč s kódem “BABILETO20“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Nevada Lady 2.0

Mikina Direct Alpine Nevada Lady 2.0 ocean

Direct Alpine

  • ocean

Dámská mikina s 3/4 zipem je vyrobená z velmi odolných materiálů. Funkční polyester a velmi pevný grafen. Tkaniny s chladivým efektem a aktivním odvodem vlhkosti.

  • Sleva 684 Kč
  • Zdarma
  • Everest ready

1 799 Kč Referenční cena - nejnižší cena za posledních 30 dní před poskytnutím slevy. 1 115 Kč Přejít na detail

Porovnat

Nevada Lady

Mikina Direct Alpine Nevada Lady anthracite

Direct Alpine

  • anthracite

Dámská mikina s 3/4 zipem je vyrobená z velmi odolných materiálů. Funkční polyester a velmi pevný grafen. Tkaniny s chladivým efektem a aktivním odvodem vlhkosti.

  • Zdarma
  • Everest ready

1 990 Kč Doporučená cena výrobcem 1 194 Kč Přejít na detail

Porovnat

Sella Hood Lady

Mikina Direct Alpine Sella Hood Lady arctic/navy Mikina Direct Alpine Sella Hood Lady ocean/cherry Mikina Direct Alpine Sella Hood Lady anthracite

Direct Alpine

  • arctic/navy
  • ocean/cherry
  • anthracite

Dámská mikina s kapucí. Má propracovaný anatomický střih pro dokonalý fit. Funkční fleece z recyklovaného materiálu odvede přebytečnou vlhkost a rychle uschne. Skvělá mikina pro outdoorové aktivity.

  • Sleva 1 026 Kč
  • Zdarma
  • Everest ready
  • Sleva 1 026 Kč
  • Zdarma
  • Everest ready
  • Zdarma
  • Everest ready

2 699 Kč Referenční cena - nejnižší cena za posledních 30 dní před poskytnutím slevy. 1 673 Kč 2 699 Kč Referenční cena - nejnižší cena za posledních 30 dní před poskytnutím slevy. 1 673 Kč 2 699 Kč 2 159 Kč s kódem “BABILETO20“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Alaska Lady

Mikina Direct Alpine Alaska Lady navy Mikina Direct Alpine Alaska Lady anthracite

Direct Alpine

  • navy
  • anthracite

Pohodlná izolační mikina z recyklovaného materiálu. V bocích je tenčí a prodyšnější materiál Kinetix. Mikina má stahování v pase a 2 přední průhmatové kapsy.

  • Zdarma
  • Everest ready
  • Zdarma
  • Everest ready

3 399 Kč 3 399 Kč Doporučená cena výrobcem 2 039 Kč 2 719 Kč s kódem “BABILETO20“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Cima

90%

Mikina Direct Alpine Cima navy/anthracite Mikina Direct Alpine Cima ocean/navy Mikina Direct Alpine Cima anthracite

Direct Alpine

  • navy/anthracite
  • ocean/navy
  • anthracite

Pánská mikina z top série z funkčního fleecového materiálu. Izolační vrstva má propracovaný anatomický střih a dokonale se přizpůsobí každému pohybu díky pružnému Spandexu.

  • Zdarma
  • Everest ready
  • Zdarma
  • Everest ready
  • Zdarma
  • Everest ready

2 699 Kč 2 699 Kč 2 699 Kč Doporučená cena výrobcem 1 889 Kč 2 159 Kč s kódem “BABILETO20“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). 2 159 Kč s kódem “BABILETO20“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Alaska

Mikina Direct Alpine Alaska anthracite Mikina Direct Alpine Alaska navy

Direct Alpine

  • anthracite
  • navy

Pohodlná izolační mikina z recyklovaného materiálu. V bocích je tenčí a prodyšnější materiál Kinetix. Mikina má stahování v pase a 2 zipové kapsy.

  • Zdarma
  • Everest ready
  • Zdarma
  • Everest ready

3 399 Kč 3 399 Kč 2 719 Kč s kódem “BABILETO20“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). 2 719 Kč s kódem “BABILETO20“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Etna Lady

93%

Mikina Direct Alpine Etna Lady arctic Mikina Direct Alpine Etna Lady coral

Direct Alpine

  • arctic
  • coral

Dámská izolační vrstva, která se skvěle hodí na turistiku, hiking a lezení v horách.

  • Zdarma
  • Everest ready
  • Zdarma
  • Everest ready

2 990 Kč Doporučená cena výrobcem 1 794 Kč 2 990 Kč Doporučená cena výrobcem 1 794 Kč Přejít na detail

Porovnat