EasyCamp

EasyCamp

Vyberte si kategorii produktů značky

Vybavení

Produkty

Beach shelter

Přístřešek EasyCamp Beach shelter

EasyCamp

Přístřešek proti slunci na pláž, zahradu nebo festival. Poskytne vám ochranu proti slunci, větru i slabému dešti. Uvnitř má síťované kapsy na drobnosti a součástí je obal s popruhy pro přenášení.

 • Zdarma
 • Everest ready

1 199 Kč Přejít na detail

Porovnat

Vega 300 Compact

Stan EasyCamp Vega 300 Compact

EasyCamp

Stan pro tři osoby určený pro cykloturistiku. Má mnoho funkčních prvků, které ocení právě příznivci cestování na kole. Dva vchody, zatemněná ložnice a obal s popruhy pro připevnění na rám kola.

 • Zdarma
 • Everest ready

2 405 Kč Přejít na detail

Porovnat

Plastic Pegs

60%

Kolík EasyCamp Plastic Pegs

EasyCamp

Plastové kolíky ke stanu nebo přístřešku. Lehký materiál, háček pro snadné vytažení a otvor pro navlečení kotvící šňůry. Balení obsahuje šest kusů.

 • Everest ready

111 Kč Přejít na detail

Porovnat

Geminga 100 Compact

Stan EasyCamp Geminga 100 Compact

EasyCamp

Stan pro jednu osobu určený pro cykloturistiku. Má mnoho funkčních prvků, které ocení právě příznivci cestování na kole. Navíc zatemněná ložnice a obal s popruhy pro připevnění na rám kola.

 • Zdarma
 • Everest ready

2 099 Kč Přejít na detail

Porovnat

Energy 200 Compact

Stan EasyCamp Energy 200 Compact

EasyCamp

Stan pro dvě osoby určený pro cykloturistiku. Má mnoho funkčních prvků, které ocení právě příznivci cestování na kole. Navíc zatemněná ložnice a obal s popruhy pro připevnění na rám kola.

 • Zdarma
 • Everest ready

2 499 Kč Přejít na detail

Porovnat

Flex Canopy

Přístřešek EasyCamp Flex Canopy

EasyCamp

Přístřešek jednoduché konstrukce ke karavanu, dodávce nebo obytnému vozu, díky kterému získáte více užitného prostoru při cestování autem.

 • Zdarma
 • Everest ready

3 999 Kč Přejít na detail

Porovnat

Canopy

80%

Přístřešek EasyCamp Canopy

EasyCamp

Přístřešek k obytnému vozu, který vám poskytne ochranu před deštěm i sluncem.

 • Zdarma
 • Everest ready

1 699 Kč Přejít na detail

Porovnat

Easy Camp – kompletní výbava na kempování z Dánska

Výrobce vybavení na kempování Easy Camp pochází z Dánska, kde firmu založil Henrik Arens v roce 1997. Její příběh se však začal díky Henrikovu otci Mogensi Arensovi psát už v roce 1984 se založením společnosti Oase Outdoors, která v současnosti spojuje tři značky zaměřující se na potřeby dobrodruhů – Outwell, Easy Camp a Robens. Značku Easy Camp Henrik vytvořil proto, aby jejím prostřednictvím mohl nabízet outdoorové produkty zaměřené zejména na potřeby mladých cestovatelů a mladých rodin, jež se se světem kempování teprve seznamují . V žádném případě to však neznamená nízkou kvalitu produktů, cílem bylo nabízet snadno použitelné vybavení za příznivé ceny, které něco vydrží. Velkou proměnou značka prošla v roce 2010. Rozšířila svou produktovou nabídku. Změnila logo. Pustila se do expanze na nové trhy. Své původní hodnoty však ctí dodnes. Při návrhu všech produktů v Easy Camp stále myslí na to, aby byly maximálně funkční, odolné a zároveň dostupné a všichni cestovatelé si tak mohli užívat svá dobrodružství v přírodě naplno.

Vše od stanů přes spacáky až po skládací nábytek

V nabídce kempingového vybavení Easy Camp naleznete opravdu všechno možné a hlavně potřebné – stany různých tvarů a velikostí (až pro 8 osob), předstany a přístřešky k dodávce, samonafukovací karimatky, spací pytle, kempingový nábytek nebo potřeby pro vaření. Mezi oblíbené produkty patří kempingová křesla Easy Camp, díky kterým si po náročném dni můžete odpočinout, jak se sluší a patří. Jsou lehká, skladná a především pohodlná díky příjemným tkaným potahům. Vzhledem k popularitě karavaningu v Dánsku dále existuje hned několik typů předstanů a přístřešků k obytnému vozu Easy Camp, které rozhodně nezklamou. Po vzoru ostatního vybavení mají jednoduchou konstrukci a přitom spolehlivě zajistí přesně to, co mají – v tomto případě ochranu proti slunci a dešti, aniž byste se museli strachovat o jejich stabilitu ve větru.