Grangers

S Granger´s je to vždycky v suchu

Má vaše nepromokavá bunda rozlepený šev? Chcete prodloužit odolnost a životnost vaší bundy, bot nebo stanu? Výrobky britské společnosti Grangers International Ltd nejsou jen pouhou chemií pro vaši výstroj. Všechny splňují standard bluesign® a garantují tak plnění přísných kritérií na šetrnost k životnímu prostředí, odbouratelnost či toxicitu.

Čistící produkty a impregnace pro funkční oblečení, obuv i výbavu

Aby funkční oblečení zůstalo funkční, musí o něj být dobře postaráno. Voděodolnost a současná prodyšnost se samozřejmě s používáním vytrácí, ale s vhodnými pečujícími přípravky mohou být tyto vlastnosti obnoveny. Vaše outdoorové oblečení, obuv i vybavení tak budou plnit svou funkci mnohem déle.

Snadné použití a perfektní výsledky

To je jednoznačně zárukou Granger´s. Čistící a prací prostředky na funkční prádlo a impregnace Granger´s nedovolí vodě vsáknutí do materiálu, čímž zabrání následnému pocitu chladu, kterému napomáhá vlhkost. Peří, Gore-Tex nebo vlna Merino? Nic není problém, správná péče prodlouží funkčnost. 

Jak správně používat jednotlivé prostředky Granger´s si můžete přečíst na HUDYblogu.

Jak to celé začalo? 

Historie a příběh značky Granger´s začal už v roce 1937 ve Velké Británii. Tou dobou značka pomáhala s ochranou dobrodruhů, kteří se vydali na Mt. Everest, extrémních batůžkářů a průzkumníků severního a jižního pólu. Posunem času se samozřejmě v Granger´s už nezaměřují pouze na extrémní dobrodruhy, ale jejich produkty využije opravdu každý, kdo chce zůstat v suchu a pohodě během pobytu v přírodě či venku ve městě. 

Nekončící vývoj a zlepšování

V Granger´s se stále něco děje. S cílem co největší svobody během trávení času v outdooru se vývoj Granger´s neustále posouvá za další hranice, produkty prochází novými inovacemi a poskytují co největší možnou ochranu před jakýmkoliv počasím. Vaše funkční oblečení a vybavení tak zůstane déle opravdu funkční! 

Pečující přípravky bez PFC

Více než 10 let Granger´s vyvíjí produkty bez použití PFC (perfluorouhlovodík). Mezi pečujícími přípravky o outdoorové vybavení a oblečení byly právě Granger´s první společností, které byl udělen standard bluesign pro většinu produktů. Nejnovější technologií, kterou Granger´s využívá a která neobsahuje žádné stopy po PFC je APT (Acrylic Polymer Technology). Tato technologie poskytuje vynikající voděodolnost a současnou prodyšnost materiálu. Můžete si tak být jisti, že chráníte sebe před vlhkostí a zároveň životní prostředí před škodlivými látkami.

Kategorie ve kterých značku najdete

Treking, turistika, kempování