Grisport

Grisport

Filtrovat

Everest Ready Zobrazit popis parametru

Na produkt nebo variantu produktu označenou štítkem „Everest ready“ můžeš uplatnit slevový voucher, který můžeš získat pokud jsi členem věrnostního programu Everest.

Zobrazit všechny Everest ready produkty

Cenové rozpětí

Potvrdit výběr

Jak vybrat trekové boty

Turistické boty vybírejte vždy podle náročnosti trasy a povahy terénu. Obecně platí, že čím náročnější terén, tím tužší podrážka s hrubší strukturou, ale především pevnější bota. Co se týče materiálu, záleží jen na vás, zda dáváte přednost syntetice, kůži nebo kombinaci obojího. Zásadní je, aby bota odolala vodě i mechanickému poškození a zároveň si po celou dobu zachovala prodyšnost. Nevíte si rady s výběrem? Prohlédněte si boty na lehkou turistiku a pohorky od značky Grisport.

Jak správně pečovat o outdoorovou obuv

Treková obuv je velmi namáhanou součástí outdoorové výbavy a vyžaduje proto důkladnou péči. Základem je obuv pravidelně čistit a impregnovat dle pokynů výrobce, aby do ní nepronikala vlhkost. Jednou za čas doporučujeme vyprat stélku bot a celý vnitřek obuvi vystříkat dezodoračním sprejem, který předchází vzniku plísní. I přes veškerou péči vám turistická obuv dosloužila? Prohlédněte si dámské a pánské boty Grisport a vyberte si svůj nový pár, se kterým vykročíte vstříc dobrodružství.