Gully Ice Axe Adze

Lezecké cepíny Petzl

  • Sleva 7 %
  • Doprava zdarma

3 354 Kč
3 119 Kč

Vaše sleva 235 Kč (7 %)

Gully je velmi lehký technický cepín pro náročné výstupy v horách nebo pro extrémní lyžování. Ostrý hrot dobře proniká i do tvrdého ledu a švih umocňuje lehce zakřivená násada. Posuvná opěrka Trigrest chrání ruce před otlučením o led, zároveň ji lze rychle a bez použití nástrojů i v rukavicích posunout pod hlavu cepínu. Násadu lze potom zarazit do firnu a cepín použít třeba jako kotvu. Gully je výborná zbraň pro rychlé překonávání strmých žlebů a kuloárů. Cepín je opatřen minimalistickou lopatkou. Ocení ho i extrémní skialpinisté a lyžaři.

  • kompaktmí rozměr (jen 45 cm)
  • velmi nízká hmotnost
  • typ hrotu a násady 1

Parametry Gully Ice Axe Adze

Značka: Petzl
Hmotnost (g): 280
Typ hrotu: B
Materiál topůrka: hliník
Typ topůrka: B
Varianta: S lopatkou
Produktové číslo:81012466
EAN:3342540818941

Hodnocení zákazníků

Řadit hodnocení od: Nejnovější Podle počtu hvězdiček

Produkt ještě nikdo nehodnotil.

Přidejte vaše hodnocení

Produkty mohou hodnotit pouze přihlášení uživatelé, prosím přihlaste se.

Nejčastější dotazy

Jaroslav Nebeský,

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na dostupnost cepínu petzl gully ve verzi s lopatkou. Dostane se před sezonou do distribuce na prodejny?

Děkuji
J. Nebeský


Michal Burda,
Expert Hudy

Dobrý den,
 ve standardní nabídce nebude, ale pokud je skladem u dovozce, tak si jej lze prostřednictvím některé z našich kamenných prodejen objednat.
S pozdravem Michal Burda

Zeptejte se

Na Váš dotaz odpovíme v co nejkratší době, obvykle do následujícího pracovního dne. Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Petzl

Rodinný podnik u jehož zrodu stál Fernard Petzl zapálený dobyvatel jeskyní. Ten začal s výrobou kladek, lanových svorek a provazových žebříků pro jeskyňáře. V roce 1975 založil syn Paul společnost Petzl za vydatného přispění své manželky Kathrine. Bezpečnost, bezpečnost a zase bezpečnost. 

Zobrazit více o značce

Podobné produkty