HUDY partner program

Staňte se jedním z nás a čerpejte jen samé prémiové výhody prostřednictvím našeho věrnostního HUDY partner programu.

HUDY Partner karta

Výhody členství v HUDY partner programu


  • okamžitá věrnostní 7% sleva na nákup nezlevněného zboží

  • Prodloužení lhůty na vrácení zboží bez udání důvodu

  • Slevu na vstup na HUDY stěny Brno a Ústí nad Labem

  • 20% sleva v HUDY půjčovnách na zapůjčení outdoor vybavení

Sphere Další výhody a slevy 5-30 %
na místech s logem Sphere

čím více s kartou nakupujete, tím vyšší slevu získáte

Výše slevy je závislá na celkové výši nákupu uskutečněného v minulém období nebo na mimořádných odměnách a akčních výhodách. Sleva vám zůstává. Jednotlivé formy slev nelze kombinovat, slevy se nesčítají.

7 % sleva

Získá každý zaregistrovaný
člen automaticky

8 % sleva

Při útratě 30–50 000 Kč
v jednom z minulých období

10 % sleva

Při útratě více než
50 000 Kč

Máte o členství a zákaznickou kartu zájem?

Registrujte se on-line

Registrovat se můžete i na našich prodejnách

Postup je podobný, zde jakmile vám náš pracovník vygeneruje č. HP, po výběru zboží bude sleva z vaší HP karty na částku uplatněna.

Nebo také přes aplikaci portmonka

Aplikaci si zdarma stáhněte na Google Play nebo AppStore. V sekci „Staň se členem“ vyhledejte HUDYsport a proveďte registraci. Po obdržení HUDYpartner karty vyfoťte nebo opište její čárový kód a máte HUDYpartner kartu stále při sobě.

Již naši zákaznickou kartu vlastníte?

Online nákup v HUDY eShopu

Zde je zapotřebí, přihlásit se do svého uživatelského účtu. V případě, že neznáte své přihlašovací údaje, nechte si je zaslat na email, který jste při dřívější registraci uvedli. Následně se přihlaste do svého uživatelského účtu a jako přihlášený nakupujte, ceny, které v eShopu uvidíte budou již včetně slevy na vaší HP kartě.

Přihlásit se Zapomenuté heslo

Nákup v prodejně

Rozhodli jste se navštívit některou z našich kamenných prodejen? Zde budete potřebovat č. své karty. Pokud si kartu zapomenete a nepamatujete si její číslo, nezoufejte. Obsluha u pokladny dle vašeho jména či emailu č. vaší HP karty dohledá.

Sphere S HUDYpartner kartou ušetříte i v dalších více než 10 000 obchodních místech v České republice a na Slovensku označených logem Sphere . Obchodní místa jsou označena samolepkou Sphere na vchodových dveří, výloze, popřípadě u pokladny.

V případě, že chcete uplatnit slevu z programu Sphere informujte obsluhující personál před placením. Kompletní seznam všech míst najdete na www.sphere.cz nebo v mobilní aplikaci Sphere.

Často kladené dotazy

Je vystavení HUDYpartner karty zpoplatněné a platí také v SR?

HUDYpartner karta je zcela ZDARMA. Podmínkou je pouze registrace na Hudy.cz prostřednictvím registračního formuláře nebo přímo v některé z našich prodejen. Kartu HUDYpartner lze uplatnit na území ČR i SR.

Vypršela vám platnost HUDYpartner karty?

Pokud máte vystavenou HUDYpartner kartu, které končí platnost, zažádejte o vystavení duplikátu. Po přihlášení do svého účtu na Hudy.cz nebo kontaktujte náš zákaznický servis na e-mailové adrese objednavky@hudy.cz. Do e-mailu uveďte číslo vaší HUDYpartner karty, jméno, příjmení a adresu bydliště, v případě, že se některý z těchto údajů změnil. Dále vyčkejte na potvrzení přijetí žádosti naší pracovnicí. Duplikát karty s prodlouženou dobou platnosti vám bude zaslán prostřednictvím České pošty. Důrazně upozorňujeme - pro prodloužení platnosti HP karty, neni nutné se opětovně registrovat!

Nedostali jste kartu HUDYpartner do 4 týdnů?

Zažádali jste si přes Hudy.cz nebo v některé z HUDY prodejen o Zákaznickou kartu, 4 týdny jsou pryč a karta nikde? Pokud se tak stane, neváhejte a kontaktujte náš zákaznický servis na tel. čísle +420 412 589 978 v pracovní dny, případně prostřednictvím emailu objednavky@hudy.cz.

Byla vám karta vystavena, ale s chybně uvedeným jménem?

Zašlete nám ji zpět na adresu HUDYsport a. s., Bynovec 138, 405 02 Děčín 2, s opravenými údaji a kontaktujte náš zákaznický servis na tel. čísle +420 412 589 978 v pracovní dny, případně prostřednictvím emailu objednavky@hudy.cz. Obratem vám bude vystavená nová karta s opravenými údaji.

Byla vám karta odcizena nebo jste ji ztratili?

Kontaktujte náš zákaznický servis na tel. čísle +420 412 589 978 v pracovní dny, případně prostřednictvím emailu objednavky@hudy.cz. Duplikát karty pod stejným číslem vám bude zaslán prostřednictvím České pošty. Důrazně upozorňujeme - při ztrátě nebo odcizení HP karty, neni nutné se opětovně registrovat! Byli byste v databázi vedeni jako dvě různé osoby se dvěma různými čísly a nákupy by se vám načítaly na dva různé účty.

Chcete si zkontrolovat svůj stav účtu, nebo si chcete změnit služby?

Přihlašte se do svého účtu zadáním přihlašovacích údajů. Po přihlášení si zvolte vámi požadovanou službu ze svého profilu. V případě, že jste zapomněli vaše heslo a login (přihlašovací jméno), klikněte na odkaz zapomenuté heslo, po zadání emailu, který musí být totožný s emailem, který byl uveden při registraci, vám bude systémem vygenerované nové heslo.

Můžete upravovat vámi vložené údaje ihned od vaší registrace?

Ano. Váš účet je okamžitě aktivní.