Jogamatky

Zacvičte si pozdrav slunci kdekoliv – na lesní mýtině, na břehu jezera nebo třeba na úpatí hor. Lehká a skladná cestovní podložka na jógu vás bude doprovázet na každém kroku a udrží vás fyzicky i psychicky fit. Nově nabitou rovnováhu, vyrovnanost a klidnou, čistou mysl oceníte zejména ve chvílích, kdy vám příroda postaví do cesty nečekané nástrahy a vy si budete sahat na samé dno svých sil.

Jogamatky– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout

  • Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
  • Všechno zboží máme skladem a odesíláme ho ihned k vám
  • Snadná rezervace a vyzkoušení zboží na našich prodejnách
  • 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodů

Nejoblíbenější značky v kategorii

Vydejte se na cesty s kvalitní podložkou na jógu

Ani na svých cestách za dobrodružstvím se nemusíte vzdávat ranního protažení nebo večerní relaxace na cvičební karimatce. Jednoduše si ji přibalte s sebou do batohu. Perfektní volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a pohodlnou podložku na cvičení nejen doma, ale i na cestách, jsou jogamatky Manduka. Ty se vyrábějí z biologicky rozložitelného materiálu a díky ruční výrobě mají vždy zcela unikátní vzor, který zajišťuje výbornou přilnavost k povrchu a plynulé přechody mezi jógovými pozicemi. 

Na spaní v přírodě dejte přednost karimatce

Pokud sháníte podložku pod spací pytel, která vás bude účinně izolovat od chladné země, ani kvalitní jógmatka není ideálním řešením. Sáhněte raději po termoizolační karimatce, která je speciálně vyvinutá tak, abyste si mohli ustlat v podstatě kdekoliv. Při občasném kempování ve stanu si bohatě vystačíte s pěnovou karimatkou, pokud to ale s turistikou myslíte vážně, sáhněte po nafukovací karimatce. Rádi cestujete nalehko? Pak si do batohu sbalte hamaku a vyzkoušejte spaní v závěsu.