Rock Empire

Rock Empire

Filtrovat

Velikost

Cenové rozpětí

Potvrdit výběr

Produkty

Vybrané filtry:

Be Safe

Set Rock Empire Be Safe Azurová 004

Rock Empire

  • Azurová 004

Kompletní jistící set navržený speciálně pro dojišťování dětí a začátečníků na zajištěných cestách typu via ferrata.

  • Náš TIP
  • Novinka
  • Zdarma
  • Everest ready

3 199 Kč 2 879 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Twin

100%

Jistící set Rock Empire Twin Azurová 004

Rock Empire

  • Azurová 004

Jistící a slaňovací set od značky Rock Empire. Set je vhodný jak pro jištění na umělé stěně, tak pro vícedélkové výstupy a lezení v horách.

  • Náš TIP
  • Zdarma
  • Everest ready

1 299 Kč 1 169 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Gym III

Jistící set Rock Empire Gym III modro - šedá

Rock Empire

  • modro - šedá

Jednoduchý jistící set pro začátečníky a příležitostné lezce. Set obsahuje karabinu 2Tap 3T a kyblík Gym a je vhodný pro jištění na stěně nebo na cvičných skalních terénech.

  • Náš TIP
  • Everest ready

859 Kč 773 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Pulley Mini

Kladka Rock Empire Pulley Mini 000

Rock Empire

  • 000

Klasická malá kladka s pevnou konstrukcí bočnice a samomazným kluzným ložiskem.

  • Everest ready

579 Kč 521 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Ascender

Blokant Rock Empire Ascender černá 008 Blokant Rock Empire Ascender oranžová 018

Rock Empire

  • černá 008
  • oranžová 018

Klasický blokant s rukojetí Rock Empire Ascender. Slouží pro výstup po laně.

  • Zdarma
  • Everest ready
  • Zdarma
  • Everest ready

1 999 Kč 1 999 Kč 1 799 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). 1 799 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Gym II

Jistící set Rock Empire Gym II Azurová 004

Rock Empire

  • Azurová 004

Jistící set speciálně navržený pro umělé stěny nebo cvičné skalní terény pro začátečníky. Set obsahuje pro obsluhu jednoducý kyblík Gym a karabinu 2tap 2T.

  • Everest ready

829 Kč 746 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Opus 2T Black

Karabina Rock Empire Opus 2T Black černá 008

Rock Empire

  • černá 008

Hliníková karabina s twist-lockovým zámkem značky Rock Empire. K-lock západka se nezachytává, snadno se cvaká a vybírá z jištění.

  • Everest ready

499 Kč 449 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Al 2T

100%

Karabina Rock Empire Al 2T antracit Karabina Rock Empire Al 2T černá 008

Rock Empire

  • antracit
  • černá 008

Karabina Al 2T, která je vhodná pro uchycení lezeckého vybavení včetně lezeček k sedáku. Není vhodná pro jištění osob a lezení. Nosnost 10 kN. Vyráběna ve dvou barevných provedeních.

  • Everest ready
  • Everest ready

359 Kč 359 Kč 323 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). 323 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

2Tap S

80%

Karabina Rock Empire 2Tap S Azurová 004 Karabina Rock Empire 2Tap S Světle zelená 006

Rock Empire

  • Azurová 004
  • Světle zelená 006

HMS karabina se šroubovacím zámkem, která disponuje i fixační příčkou. Díky tomu nedochází k přetočení karabiny v jistícím oku a tím je jištění bezpečnější. Vhodná pro sportovní a průmyslové využití.

  • Everest ready
  • Everest ready

479 Kč 479 Kč 431 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). 431 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Set Long Arm Click

100%

Expreska Komplet Rock Empire Set Long Arm Click Šedá Expreska Komplet Rock Empire Set Long Arm Click šedá/bílá

Rock Empire

  • Šedá
  • šedá/bílá

Potřebujete dosáhnout ještě o kousíček dál? To za vás vyřeší prodloužená expreska Set Long Arm Click.

  • Everest ready
  • Everest ready

799 Kč 799 Kč 719 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). 719 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Pulley Big

Kladka Rock Empire Pulley Big

Rock Empire

Kladka velká s hliníkovou rolnou.

  • Zdarma
  • Everest ready

1 159 Kč 1 043 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Pulley Tandem

Kladka Rock Empire Pulley Tandem

Rock Empire

Kladka s nerezovými rolnami.

  • Zdarma
  • Everest ready

1 799 Kč 1 619 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Pulley Small SS

Kladka Rock Empire Pulley Small SS

Rock Empire

Kladka vhodná pro systémy k vytahování břemen a přesměrování lan.

  • Everest ready

549 Kč 494 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Swift Click

100%

Karabina Rock Empire Swift Click červená 005

Rock Empire

  • červená 005

Karabina pro případy, kdy je kruh o kousíček výš, než dosáhneš.

  • Everest ready

299 Kč 269 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Mailon Delta 8 mm

Karabina Rock Empire Mailon Delta 8 mm

Rock Empire

Trojúhelníková maticová ocelová spojka.

  • Everest ready

219 Kč 197 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Maillon D 10 mm

Karabina Rock Empire Maillon D 10 mm

Rock Empire

Mailona se šroubovacím zámkem.

  • Everest ready

389 Kč 350 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Mailon (ZWM008)

Karabina Rock Empire Mailon (ZWM008)

Rock Empire

Ocelová pracovní karabina se šroubovacím zámkem, která nabízí kvalitu a preciznost v každém detailu.

  • Everest ready

199 Kč 179 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Steel Carabiner D KL-2T Black

90%

Karabina Rock Empire Steel Carabiner D KL-2T Black černá 008

Rock Empire

  • černá 008

Ocelová karabina ve tvaru D a celá v černém. Vyšší hmotnost z ní dělá spíše pracovní záležitost.

  • Everest ready

449 Kč 404 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat