Rock Empire

Rock Empire

Filtrovat

Pohlaví

Velikost

Cenové rozpětí

Potvrdit výběr

Produkty

Set Clip Smart 45

ND Rock Empire Set Clip Smart 45

Rock Empire

Clip Smart je malá, ale velmi praktická vychytávka pro jednoduché a rychlé zachycení popruhu u nohaviček a pasu na vašem úvazku.

  • Everest ready

249 Kč 224 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Equip Belt

100%

Sedák Rock Empire Equip Belt oranžová 018 Sedák Rock Empire Equip Belt černá 008

Rock Empire

  • oranžová 018
  • černá 008

Pohodlný a lehký pracovní sedák.

  • Zdarma
  • Everest ready
  • Zdarma
  • Everest ready

3 499 Kč 3 499 Kč 3 149 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). 3 149 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Atlas Uni

80%

Sedák Rock Empire Atlas Uni oranžová 018

Rock Empire

  • oranžová 018

Plnohodnotný, pohodlný pracovní postroj střední třídy.

  • Zdarma
  • Everest ready

5 799 Kč 5 219 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Atlas Belt

Sedák Rock Empire Atlas Belt oranžová 018

Rock Empire

  • oranžová 018

Pohodlný pracovní sedák, který vychází z osvědčené konstrukce Skill Uni.

  • Zdarma
  • Everest ready

4 099 Kč 3 689 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Atlas Uni Black

100%

Sedák Rock Empire Atlas Uni Black černá 008

Rock Empire

  • černá 008

Plnohodnotný pracovní postroj za dobrou cenu.

  • Zdarma
  • Everest ready

5 799 Kč 5 219 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Alpha (CUD001)

Sedák Rock Empire Alpha (CUD001) oranžová 018

Rock Empire

  • oranžová 018

Evakuační trojúhelník s ramenními popruhy je určený pro evakuaci osob za pomoci speciálních lanových technik.

  • Zdarma
  • Everest ready

3 199 Kč 2 879 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat