RODINNÝ KEMPINK 21. STOLETÍ

Radek Kronika
5 minut čtení

Galerie

Použité vybavení

PARTY GRILL® 400 CV

Grill Campingaz PARTY GRILL® 400 CV

Campingaz

Vařič a gril v jednom - skvělý společník do kempů, na festivaly a další letní akce. Jeho služby oceníte také na chatě či při letní grilovačce na terase vašeho domu.

Porovnat

Biopod Wolle Kids World Traveller

Spacák Grüezi bag Biopod Wolle Kids World Traveller Holly Green Spacák Grüezi bag Biopod Wolle Kids World Traveller True Blue Spacák Grüezi bag Biopod Wolle Kids World Traveller Claret Red

Grüezi bag

  • Holly Green
  • True Blue
  • Claret Red

Dětský spacák s nastavitelnou délkou z příjemného nešustivého materiálu. Má dvě vrstvy izolace, z čisté ovčí vlny a polyesterového vlákna.

Porovnat

Event Shelter Pro XL Bundle

Přístřešek Coleman Event Shelter Pro XL Bundle

Coleman

Velký párty stan, který vám poskytne ochranu proti slunci, dešti i větru. Součástí jsou tři odnímatelné sluneční stěny a jedna stěna s dveřmi. Díky tomu můžete snadno z přístřešku udělat kompletně zakrytý prostor.

Porovnat

52QT Chest Cooler

Lednička Coleman 52QT Chest Cooler

Coleman

Chystáte se do kempu, na piknik nebo víkendové grilování s přáteli? 52QT Chest Cooler je ideální řešení. Udrží velké objemy potravin a nápojů v chladu po dobu až 4 dnů při vysokých teplotách.

Porovnat

Darwin 4 Plus

Stan Coleman Darwin 4 Plus

Coleman

Stan Darwin 4 Plus pro čtyři osoby vám poskytne spolehlivé přístřeší při letním kempování s rodinou nebo na festivalu s přáteli. Má jeden v chod s velkou předsíňkou s integrovanou podlážkou.

Porovnat

NEF10

Větrák Nitecore NEF10

Nitecore

Multifunkční větráček, který oceníte všude tam, kde vás bude otravovat nepříjemné horko. Nejen, že vás ochladí, ale poslouží i jako svítilna a nebo jako powerbanka.

Porovnat

4 PICNIC SET

Set Coleman 4 PICNIC SET

Coleman

4 Picnic set obsahuje stůl a čtyři pohodlné židle. Jednoduše skladné a pohodlně přenosné v tašce, která je součástí balení. Ocelová konstrukce s antibakteriální a UV ochranou.

Porovnat
  • autokempink
  • kempink
  • stanování
  • vaření