Tento model tvarovatelné vložky RUN+ od firmy Sidas je určen nejen pro běžce, ale i pro všechny ostatní druhy dynamických aktivit, při kterých se běhá a je namáhána pata při dopadu a při odrazu příčná klenba nožní. V patě je umístěn antišokový materiál, který rázy na patu výrazně tlumí. Pod přednožím je speciální patentovaný materiál JOGTENE, který pomůže zrychlit Vás pohyb při odrazu. Tvar a umístění výztuhy vložky je optimalizován tak, aby nebyla příliš agresivní při delší a namáhavé aktivitě, ale aby dostatečně kontrolovala nadměrnou pronaci.

  • antišokový materiál v oblasti paty
  • patentovaný materiál JOGTENE
  • optimální tvar vložky
  • předtvarované
  • určené pro dynamické aktivity
  • antibakteriální povrch

Vložky lze přizpůsobit vašim nohám za méně než 10 minut s použitím technologie Flashfit™.

Technologie a vložky FlashFit™ - jedná se o vyšší řadu vložek, která je použitím různých typů materiálů s odlišným umístěním antišokových zón a konstrukcí určena již pro konkrétní sportovní aktivity. Tyto vložky jsou vyrobeny z termoplastických materiálů, které je možno ještě dále přizpůsobit chodidlu až ze 75%, a to pomocí patentované revoluční technologie.

Parametry FlashFit™ Run+ - XS

Značka: Sidas
Tvarovatelnost: Ano
Produktové číslo:00030289
EAN:3661267025174

Hodnocení zákazníků

Řadit hodnocení od: Nejnovější Podle počtu hvězdiček

Produkt ještě nikdo nehodnotil.

Přidejte vaše hodnocení

Produkty mohou hodnotit pouze přihlášení uživatelé, prosím přihlaste se.

Nejčastější dotazy

daniel,

dobry den,
mam dotaz zda tyto vlozky jsou k dispozici na vasi pobocce v moste?vel xl a xxl dle bot la sportiva mam velikost 47,5 a zda i tvarovani je v cene diky za odpoved


HUDY,
Expert Hudy

Dobrý den,

ve velikosti XL jsou v prodejně v Mostu skladem, ale v této prodejně je netvarujeme. Pokud ale máte velikost 47,5EU, tak potřebujete velikost XXL.
V záložce "Zobrazit dostupnost na prodejnách" se Vám zobrazí prodejny, kde jsou k dispozici.

S pozdravem Michal Burda

Zeptejte se

Na Váš dotaz odpovíme v co nejkratší době, obvykle do následujícího pracovního dne. Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Sidas

Francouzská firma Sidas si od roku 1975 vybudovala přední mezinárodní postavení v oblasti přizpůsobování vložek do sportovní obuvi s vložkami Conform'able. Sportovní tvarované ortopedické sportovní vložky Conform'able představují komplexní řešení pro prevenci přetěžování nohou a pro celkově pohodlnou chůzi a sportovní aktivity. 

Zobrazit více o značce