Outdoorové vybavení Sea to Summit

Sea to Summit

Filtrovat

Cenové rozpětí

Potvrdit výběr

Produkty

Vybrané filtry:

Ground Control Tent Peg

100%

Kolík Sea to Summit Ground Control Tent Peg Blue (BLU)

Sea to Summit

  • Blue (BLU)

Náhradní kolík ke stanu z eloxovaného hliníku. Tříhranný tvar pro větší pevnost při použití v tvrdém povrchu.

  • Everest ready

79 Kč 71 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Field Repair Buckle - 50mm 1 pin

Přezka Sea to Summit Field Repair Buckle - 50mm 1 pin Black

Sea to Summit

  • Black

Náhradní přezka o šířce 50 mm s nerezovým čepem, díky kterému ji jednoduše vyměníte bez nutnosti šití.

  • Everest ready

229 Kč 206 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Field Repair Buckle - 50mm 2 pin

Přezka Sea to Summit Field Repair Buckle - 50mm 2 pin Black

Sea to Summit

  • Black

Náhradní přezka o šířce 50 mm s nerezovými čepy, díky kterým ji jednoduše vyměníte bez nutnosti šití.

  • Everest ready

229 Kč 206 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Buckle 15 mm ladderlock

Přezka Sea to Summit Buckle 15 mm ladderlock Black

Sea to Summit

  • Black

Náhradní přezka o šířce 15 mm s nerezovým čepem, díky kterému ji jednoduše vyměníte bez nutnosti šití.

  • Everest ready

99 Kč 89 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Air Seat Insul

Sedátko Sea to Summit Air Seat Insul Green (Green)

Sea to Summit

  • Green (Green)

Nafukovací sedátko s vnitřní polyesterovou výplní pro ještě lepší izolaci.

  • Everest ready

879 Kč 791 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Aeros Premium Pillow Deluxe

Polštář Sea to Summit Aeros Premium Pillow Deluxe Navy Blue (NB) Polštář Sea to Summit Aeros Premium Pillow Deluxe Grey Polštář Sea to Summit Aeros Premium Pillow Deluxe Magenta

Sea to Summit

  • Navy Blue (NB)
  • Grey
  • Magenta

Cestovní nafukovací polštář s pěnovou výplní. Luxusní provedení pro pohodlný spánek na cestách za dobrodružstvím.

  • Zdarma
  • Everest ready
  • Zdarma
  • Everest ready
  • Zdarma
  • Everest ready

1 629 Kč Doporučená cena výrobcem 1 140 Kč 1 629 Kč Doporučená cena výrobcem 1 140 Kč 1 629 Kč Doporučená cena výrobcem 1 140 Kč Přejít na detail

Porovnat

Accessory Strap With Hook Buckle 20 mm

Popruh Sea to Summit Accessory Strap With Hook Buckle 20 mm Red Popruh Sea to Summit Accessory Strap With Hook Buckle 20 mm Blue (BLU) Popruh Sea to Summit Accessory Strap With Hook Buckle 20 mm Gold

Sea to Summit

  • Red
  • Blue (BLU)
  • Gold

Připoutejte si cokoliv a kdekoliv.

  • Everest ready
  • Everest ready
  • Everest ready

379 Kč 349 Kč 329 Kč 341 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). 314 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). 296 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Accessory Strap With Hook Buckle 10 mm

Popruh Sea to Summit Accessory Strap With Hook Buckle 10 mm Red Popruh Sea to Summit Accessory Strap With Hook Buckle 10 mm Blue (BLU) Popruh Sea to Summit Accessory Strap With Hook Buckle 10 mm Gold

Sea to Summit

  • Red
  • Blue (BLU)
  • Gold

Připoutejte si cokoliv a kdekoliv.

  • Everest ready
  • Everest ready
  • Everest ready

349 Kč 329 Kč 299 Kč 314 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). 296 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). 269 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Waterproof Map Case L

Obal Sea to Summit Waterproof Map Case L

Sea to Summit

Vodotěsný obal pro papírové mapy a doklady.

  • Everest ready

679 Kč 611 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Aeros Premium Pillow Traveller

100%

Polštář Sea to Summit Aeros Premium Pillow Traveller Magenta Polštář Sea to Summit Aeros Premium Pillow Traveller Lime (LI) Polštář Sea to Summit Aeros Premium Pillow Traveller Navy Blue (NB)

Sea to Summit

  • Magenta
  • Lime (LI)
  • Navy Blue (NB)

Lehký a pohodlný polštář ideální na cestování autem, autobusem nebo letadlem.

  • Zdarma
  • Everest ready
  • Zdarma
  • Everest ready
  • Zdarma
  • Everest ready

1 129 Kč 1 129 Kč 1 129 Kč 1 016 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). 1 016 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). 1 016 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Aeros Pillow Ultralight Deluxe

Polštář Sea to Summit Aeros Pillow Ultralight Deluxe Sea foam Polštář Sea to Summit Aeros Pillow Ultralight Deluxe Aqua Polštář Sea to Summit Aeros Pillow Ultralight Deluxe Grey

Sea to Summit

  • Sea foam
  • Aqua
  • Grey

Plnohodnotný polštář na trek i do kempu, který váží pouhých 130g.

  • Everest ready
  • Everest ready
  • Zdarma
  • Everest ready

1 499 Kč Doporučená cena výrobcem 899 Kč 1 499 Kč Doporučená cena výrobcem 899 Kč 1 499 Kč Doporučená cena výrobcem 1 049 Kč Přejít na detail

Porovnat

Clothesline

80%

ND Sea to Summit Clothesline Black

Sea to Summit

  • Black

Nastavitelná šňůra na prádlo u které se obejdete bez kolíčků.

  • Everest ready

329 Kč 296 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Mat Repair Kit

Lepení Sea to Summit Mat Repair Kit Grey

Sea to Summit

  • Grey

Opravná sada pro nafukovací a samonafukovací karimatky od značky Sea to Summit.

  • Everest ready

249 Kč 224 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Wilderness Wipes XL - 8 pack

Hygiena Sea to Summit Wilderness Wipes XL - 8 pack

Sea to Summit

Vlhčené ubrousky ze 100% kompostovatelného materiálu.

  • Everest ready

179 Kč 161 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Wildrness Wipes Compact - 12 pack

Hygiena Sea to Summit Wildrness Wipes Compact - 12 pack

Sea to Summit

Vlhčené ubrousky ze 100% kompostovatelného materiálu.

  • Everest ready

129 Kč 116 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

TREKKING UMBRELLA

100%

Deštník Sea to Summit TREKKING UMBRELLA Black

Sea to Summit

  • Black

Outdorový deštník, který zaujme svojí nízkou hmotností a velice dobrou odolností.

  • Zdarma
  • Everest ready

1 629 Kč 1 466 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Camp Cutlery Fork

Vidlička Sea to Summit Camp Cutlery Fork Charcoal

Sea to Summit

  • Charcoal

Oblíbená vidlička vyrobená ze zdravotně nezávadného polykarbonátu. Je vhodná na cesty i do kempu.

  • Everest ready

29 Kč 26 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Camp Cutlery Knife

Nůž Sea to Summit Camp Cutlery Knife Charcoal Nůž Sea to Summit Camp Cutlery Knife Pacific Blue

Sea to Summit

  • Charcoal
  • Pacific Blue

Oblíbený nůž vyrobený ze zdravotně nezávadného, lehkého a pevného polykarbonátu. Je vhodný na cesty i do kempu.

  • Everest ready
  • Everest ready

29 Kč 29 Kč Doporučená cena výrobcem 19 Kč 26 Kč s kódem “OUTDOOR10“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat