Sigg

Sigg

Švýcarská firma Sigg je největším výrobcem pitných lahví určených k opakovanému užití. Lahve Sigg jsou určeny pro každého, pijí z nich malé děti i jejich rodiče, školáci i sportovci, obyčejní lidé i světové celebrity. Vybírat můžete pitné lahve pro děti i dospělé, nerezové termosky, termohrnky, svačinové boxy a další doplňky i příslušenství Sigg swiss. Siggovky se vyrábějí z kovu (aluminium) a jejich vnitřní vrstvu tvoří slabá vrstva chuťově neutrální glazury, která splňuje všechny potravinářské parametry. Jedná se o zcela nový povrch Sigg EcoCare, který splňuje všechny potřebné evropské i americké certifikace a garantuje zdravotní nezávadnost. Byl certifikován na 100% nepřítomnost BPA (bisfenol A), ftalátů, BADGE, BFDGE a NOGE.

U lahví dominuje především fakt, že jsou:

  • ekologické
  • zdravotně nezávadné
  • plně recyklovatelné.  

Sporotvní lahve Sigg v sobě snoubí kvalitu a prvotřídní design

Protože jsou lahve kovové, jsou velmi odolné. Pokud např. vlivem silného mechanického působení dojde k promáčknutí lahve, můžete jí bez obav používat dál, protože vnitřní vrstva se přizpůsobí novému tvaru. Povrchová vrstva je vypalována, takže se neolupuje. Společnost na ně navíc vyrábí i obaly. Lahev Sigg můžete samozřejmě kromě vody používat i pro nejrůznější typy nápojů, včetně ovocných šťáv, teplých nápojů nebo izotonických drinků.

TIP: A co navíc? Jsou opravdu designově povedené. Jejich design se každoročně obměňuje a navrhují ho přední grafici a návrháři. Věříme, že tu svoji si vyberete i vy.