Var

VAR je název malé české firmy zaměřené na výrobu plynových vařičů a campingového nádobí. Mnoho spokojených uživatelů outdoorových vařičů VAR zajímá, jak se podařilo obstát ve světové konkurenci mamutích akciovek této malé české firmě v oboru výroby tak náročného zboží, jakým je plynový vařič... 

Jedná o malý zázrak a hlavně v samotných začátcích o notnou dávku štěstí, které ale opravdu přeje jenom připraveným, a to firma VAR byla. To štěstí bylo hlavně v tom, že na místech, kde se nedá nic ovlivnit, byli správní lidé. 

Kvalitní vařiče se zárukou kvality a rychlým servisem

Jistě i fandovství českému výrobku při nákupu zboží hraje v tomto případě značnou roli. Firma VAR se za to odvděčuje nejlepším a nejrychlejším možným servisem i v případech, kdy nárok na záruční opravu je velmi zpochybnitelný. Tento „luxus“ si však může snadno dovolit. Vařiče se podařilo natolik „vymakat“, že požadavky na opravu činí zlomek promile z vyrobeného množství. 

Proto vařiče VAR opravdu stoupají na vrcholy světa. Ne proto, že je lidé dostanou zadarmo, jak tvrdí někteří zlí jazykové, ale proto, že chtějí právě VARy.

Kategorie ve kterých značku najdete

Treking, turistika, kempování