Kategorie ve kterých značku najdete

Historie značky Arc’teryx

Příběh

Arc’teryx vznikl v roce 1989 v kanadském Vancouveru, městě na úpatí Pobřežních hor, ve kterých se nachází nepřeberné množství terénů pro lezení, skialpinismus a freeride. Těžko byste hledali lepší místo pro sídlo společnosti, kterou od začátku provází touha vytvářet po všech stránkách precizně zpracované produkty. Tomu ostatně odpovídá i unikátní zázemí, kde pod jednou střechou naleznete vývojová oddělení i výrobní prostory. Právě zde vzniká nadčasové a do detailu promyšlené outdoorové vybavení, které obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách. Vybavení opatřené logem značky, jejíž název vychází ze jména prvního okřídleného ještěra Archaeopteryx lithographica.

Příběh

Zkušenost

Společnost založili lezci, není proto divu, že i dnes zůstává místem, kde se setkávají lidé stejného smýšlení. Vývojové centrum proto představuje jakési hnízdo plné designérů, odborníků na materiály, konstruktérů a výrobních mistrů. Ti všichni z vlastní zkušenosti přesně vědí, jak se jejich pánské i dámské sportovní bundy, funkční prádlo, batohy a další produkty budou používat a co vše musí zvládnout.

Zkušenost

Cíle

Arc’teryx si klade za cíl produkovat vybavení, díky kterému se zákazníci nebudou muset při svých venkovních aktivitách vůbec ohlížet na podmínky. Základ této doktríny tvoří dva faktory, a to vysoká míra ochrany před živly a jednoduchost použití. Hledání elegantně prostých řešení tvoří pevnou součást filozofie značky.

Cíle

Proces

Arc’teryx v základu staví na odvaze čelit náročným výzvám. Společnost žene vpřed touha posouvat hranice, na obtíže nehledě. Design sportovního oblečení, batohů, sedacích úvazků a doplňků do přírody vychází z potřeb uživatelů. Právě kvůli nim se vyvíjí nové produkty a zároveň vylepšují ty stávající. Vše musí fungovat naprosto bezchybně. To by ovšem nebylo možné, kdyby designéři neměli na svou práci dostatek prostoru. Arc’teryx proto dbá na to, aby mohli své nápady důkladně promyslet. Hledání těch nejlepších řešení jim usnadňuje testování přímo v terénu, na kterém se podílejí přední odborníci a vrcholoví sportovci.

Proces

Mistrovská práce

Prémiové materiály, promyšlené detaily, dokonalé zpracování, to vše utváří technické produkty, na které je spoleh za každých okolností.

Mistrovská práce

Kontrola kvality

Značka je dobrá jen tak, jak kvalitní jsou její produkty. Propracovaný systém kontroly dává jistotu, že všechny výrobky na sto procent odpovídají vysokým standardům společnosti. Nášivka „Made by Arc’teryx zaručuje to nejlepší možné provedení, které jde ruku v ruce s výjimečnou užitnou hodnotou a nebývale dlouhou životností.

Kontrola kvality