Nabízíme unikátní rozšířenou kolekci skvělého kanadského výrobce Arc'teryx!
Shop in Shop HUDYsport Praha Na Perštýně   Shop in Shop HUDYsport Praha Na Perštýně   Shop in Shop HUDYsport Praha Na Perštýně   Shop in Shop HUDYsport Praha Na Perštýně  _BIG_BRAND_LOGO Arc'teryx

Arc'teryx

www.arcteryx.com

 

Špičkou ve svém oboru je firma Arc'teryx. Jedná se o kanadskou firmu z Vancouveru zabývající se outdoorovým, lezeckým a především lyžařským oblečením, batohy či lezeckými úvazky. V řadách lezců se našel jeden, který svůj život zasvětil průkopnictví na poli vývoje a designu lezeckých pomůcek, zádových systémů batohů a funkčního oblečení. - David Lane byl vizionářem a svoji myšlenku začal rozvijet v konkrétni projekt... 

Nepromokavé oblečení mělo vždy jedno slabé místo a sice zipy. Arc'teryx po dlouhém vývoji představil první nepromokavý zip, vyrobený z pruhu tenkého polyuretanu. Ve spolupráci s firmou Gore došlo i k vývoji známé membrány XCR, která představovala novou dimenzi komfortu, funkčnosti a nepromokavosti outdoorového oblečení.

 

V současnosti nabízí firma Arc'teryx kompletní kolekci jak dámského outdoor oblečení, tak také pánského outdoor oblečení, které tvoří díky použitým technologiím a materialům absolutní špičku ve svém oboru.

Je tento kanadský výrobce tím pravým pro vás? Pak neváhejte a navštivte naši prodejnu HUDYsport v Praze Na Perštýně. Jako jedinná prodejna nabízí unikátní rozšířenou nabídku modelů značky Arc'teryx. Nabídka je k dispozici i v našem eShopu na www.hudy.cz.


HUDYsport Na Perštýně
Na Perštýně 14
110 00 Praha 1

Telefon: +420 224 218 600+420 224 218 600
E-mail: praha.perstyn@hudy.cz 

Otvírací hodiny:
Po-Pá: 10.00 - 19.30
So: 10.00 - 18.00
Ne: 11.00 - 16.00

zobrazit na mapě

 

 

Kategorie HUDY eShopu, ve kterých naleznete produkty této značky:

Přihlaste se k odběru newsletteru Neuniknou Vám nejlepší novinky a akce

Přidání se nezdařilo
Zpracování
Na zadanou emailovou adresu byl zaslán email, kde přidání potvrdíte

Zásady ochrany osobních údajů
Přečtěte si prosím Zásady ochrany osobních údajů na stránce pro ochranu osobních údajů