Crazy Cap

Crazy Cap

Vyberte si kategorii produktů značky

Vybavení

Filtrovat

Everest Ready Zobrazit popis parametru

Na produkt nebo variantu produktu označenou štítkem „Everest ready“ můžeš uplatnit slevový voucher, který můžeš získat pokud jsi členem věrnostního programu Everest.

Zobrazit všechny Everest ready produkty

Cenové rozpětí

Potvrdit výběr

Máme pro vás outdoorovou lahev, která dovede upravit kvalitu vody na pitnou a to do dvou minut a bez chemie. Nevěříte? Od chvíle, co ji máme doma, ji používáme téměř pořád. Aneb další z kousků outdoorového vybavení, který nečeká jenom na expedice.

Může světlo opravdu proměnit vodu?

Věda říká, že ano! Přesně tak, nezávislé testy prokázaly, že správné použití UV záření pročistí vodu stejně jako chemie. CrazyCap sterilizuje vodu nebo jakýkoli neporézní povrch hlubokým UV LED zářením. Maximální desinfekční schopnosti toto záření dosahuje při 260-280 nm. Crazy Cap je nastaven na 278 nm.

Ke snížení počtu nebezpečných patogenů (viry, bakterie…) v kontaminované vodě dochází tak, že hluboké UV záření vstoupí do buňky mikrobu, zničí nukleární kyseliny. Bez aktivního jádra nejsou buňky dále reprodukce schopné. 

860001288377

Normal a Crazy mód

Víčko CrazyCap můžeme aktivovat ve dvou režimech. Dvojím poklepáním se aktivuje tzv. Normal mód, který během jedné minuty ošetří vodu až s 99,1% účinností. Používá se především pro vodu nabranou z veřejných vodovodů a fontánek.

Crazy mód se aktivuje pěti poklepáními na víčko. Má účinnost až 99,999 % a používá se pro vodu z přírodních zdrojů či k sterilizaci předmětů

 

Výhody

+ rychlost, efektivnost a jednoduchost používání

+ samočistící funkce láhve

+ žádná chemie

+ eliminuje i viry

+ možnost použít i k sterilizaci předmětů

+ výdrž baterie

+ životnost a nízké náklady na provoz (není potřeba dokupovat žádné výměnné filtry)

+ stylová termoláhev

Nevýhody

- neodfiltruje z vody pevné částice, kovy a chemikálie

- nezlepší chuť vody

- voda musí být průzračně čistá