Oblečení a obuv La Sportiva

La Sportiva

Filtrovat

Cenové rozpětí

Potvrdit výběr

Produkty

Vybrané filtry:

KYRIL PANT Women

100%

Kalhoty La Sportiva KYRIL PANT Women Night Sky_B46B46 Kalhoty La Sportiva KYRIL PANT Women Black/White

La Sportiva

  • Night Sky_B46B46
  • Black/White

Dámské skialpové kalhoty sportovního střihu od italské firmy La Sportiva jsou ideální volbou pro váš trénink nebo túru nalehko. Funkční materiály poskytnou maximální komfort při vašem pohybu.

  • Novinka
  • Zdarma
  • Everest ready
  • Zdarma
  • Everest ready

4 399 Kč 4 399 Kč Doporučená cena výrobcem od 2 639 Kč 3 739 Kč s kódem “SRPEN15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

SESSION TECH HOODY Women

90%

Mikina La Sportiva SESSION TECH HOODY Women Onyx/Chalk Mikina La Sportiva SESSION TECH HOODY Women Redwood_R25R25 Mikina La Sportiva SESSION TECH HOODY Women Carbon/Cherry Tomato

La Sportiva

  • Onyx/Chalk
  • Redwood_R25R25
  • Carbon/Cherry Tomato

Dámská skialpová mikina od italské firmy La Sportiva je vyrobena z materiálů, které poskytují volnost pohybu, jsou věruodolné, prodyšné, hřejivé a příjemné na dotek. Střih s kapucí a dvěmi zipovými kapsami poskytne maximální komfort.

  • Novinka
  • Zdarma
  • Everest ready
  • Zdarma
  • Everest ready
  • Zdarma
  • Everest ready

3 999 Kč 3 999 Kč Doporučená cena výrobcem 2 399 Kč 3 999 Kč Doporučená cena výrobcem 2 599 Kč 3 399 Kč s kódem “SRPEN15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

EXCELSIOR PANT Men

100%

Kalhoty La Sportiva EXCELSIOR PANT Men Night Sky_B46B46 Kalhoty La Sportiva EXCELSIOR PANT Men Mountain Red

La Sportiva

  • Night Sky_B46B46
  • Mountain Red

Pánské zimní turistické kalhoty.

  • Novinka
  • Zdarma
  • Everest ready
  • Novinka
  • Zdarma
  • Everest ready

5 699 Kč 5 699 Kč 4 844 Kč s kódem “SRPEN15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). 4 844 Kč s kódem “SRPEN15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Mountain Running Laces

Tkaničky La Sportiva Mountain Running Laces Black/Yellow Tkaničky La Sportiva Mountain Running Laces White/Mid Grey Tkaničky La Sportiva Mountain Running Laces Grey

La Sportiva

  • Black/Yellow
  • White/Mid Grey
  • Grey

Tkaničky La Sportiva.

  • Novinka
  • Everest ready
  • Everest ready
  • Everest ready

od 51 Kč od 51 Kč od 51 Kč Přejít na detail

Porovnat

Climbing Laces

20%

Tkaničky La Sportiva Climbing Laces

La Sportiva

Náhradní tkaničky od firmy La Sportiva v délce 150 cm.

  • Novinka
  • Everest ready

74 Kč Přejít na detail

Porovnat

PURE T-SHIRT Men

100%

Triko krátký rukáv La Sportiva PURE T-SHIRT Men Mountain Red/Night Sky Triko krátký rukáv La Sportiva PURE T-SHIRT Men Cypress/Mountain Red Triko krátký rukáv La Sportiva PURE T-SHIRT Men Night Sky/Chalk Triko krátký rukáv La Sportiva PURE T-SHIRT Men Lake/Night Sky Triko krátký rukáv La Sportiva PURE T-SHIRT Men Yellow/Black

La Sportiva

  • Mountain Red/Night Sky
  • Cypress/Mountain Red
  • Night Sky/Chalk
  • Lake/Night Sky
  • Yellow/Black

Pánské triko určeno všem běžcům. Triko je vyrobeno z prodyšného lehkého materiálu. Triko má krátký rukáv, kulatý výstřih a anitbakteriální úpravu.

  • Sleva 300 Kč
  • Everest ready
  • Sleva 300 Kč
  • Everest ready
  • Zdarma
  • Everest ready
  • Zdarma
  • Everest ready
  • Zdarma
  • Everest ready

1 199 Kč Referenční cena - nejnižší cena za posledních 30 dní před poskytnutím slevy. 899 Kč 1 199 Kč Referenční cena - nejnižší cena za posledních 30 dní před poskytnutím slevy. 899 Kč 1 199 Kč 1 199 Kč 1 199 Kč 1 019 Kč s kódem “SRPEN15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). 1 019 Kč s kódem “SRPEN15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). 1 019 Kč s kódem “SRPEN15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

PURE 7" SHORT Men

100%

Kraťasy La Sportiva PURE 7" SHORT Men Night Sky/Mountain Red Kraťasy La Sportiva PURE 7" SHORT Men Night Sky/Chalk Kraťasy La Sportiva PURE 7" SHORT Men Black/Yellow

La Sportiva

  • Night Sky/Mountain Red
  • Night Sky/Chalk
  • Black/Yellow

Pánské kraťasy od firmy La Sportiva jsou ideální volbou na běh i turistiku v teplém počasí. Kraťasy jsou vyrobeny z lehkého prodyšného materiálu. Kraťasy mají nastavitelný pas a kapsy pro uchování drobností

  • Sleva 300 Kč
  • Everest ready
  • Zdarma
  • Everest ready
  • Zdarma
  • Everest ready

1 199 Kč Referenční cena - nejnižší cena za posledních 30 dní před poskytnutím slevy. 899 Kč 1 199 Kč 1 199 Kč 1 019 Kč s kódem “SRPEN15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). 1 019 Kč s kódem “SRPEN15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

TRIUMPH TIGHT PANT Women

Legíny La Sportiva TRIUMPH TIGHT PANT Women Black/Chalk

La Sportiva

  • Black/Chalk

Běžecké legíny od firmy La Sportiva jsou perfektní volbou pro aktivní běžkyně. Funkční materiál a propracovaný střih poskytnou pohodlí při každém kroku. Legíny mají široký pas, boční kapsy, prodyšné panely a reflexní detaily.

  • Zdarma
  • Everest ready

1 949 Kč 1 656 Kč s kódem “SRPEN15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

CITIZEN OF THE MOUNTAIN Men

Triko krátký rukáv La Sportiva CITIZEN OF THE MOUNTAIN Men Night Sky/Lake

La Sportiva

  • Night Sky/Lake

Pánské bavlněné triko od firmy La Sportiva je ideální volbou na skálu i běžné nošení. Střih s krátkým rukávem a kulatým výstřihem skvěle sedne.

  • Everest ready

859 Kč 730 Kč s kódem “SRPEN15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

BOLT PANT Men

40%

Kalhoty La Sportiva BOLT PANT Men Night Sky/Cypress Kalhoty La Sportiva BOLT PANT Men Lake/Night Sky Kalhoty La Sportiva BOLT PANT Men Cypress/Mountain Red

La Sportiva

  • Night Sky/Cypress
  • Lake/Night Sky
  • Cypress/Mountain Red

Pánské lezecké kalhoty od firmy La Sportiva jsou od lezců pro lezce. Příjemný materiál a sportovní střih vám poskytne perfektní pohodlí. Kalhoty mají plochý pas, dostatek kapes, poutko na maglajzák a kapsičku na kartáček.

  • Zdarma
  • Everest ready
  • Zdarma
  • Everest ready
  • Zdarma
  • Everest ready

2 399 Kč 2 399 Kč 2 399 Kč 2 039 Kč s kódem “SRPEN15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). 2 039 Kč s kódem “SRPEN15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). 2 039 Kč s kódem “SRPEN15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

STONE T-SHIRT Women

Triko krátký rukáv La Sportiva STONE T-SHIRT Women Azalea/Redwood Triko krátký rukáv La Sportiva STONE T-SHIRT Women Limestone/Night Sky

La Sportiva

  • Azalea/Redwood
  • Limestone/Night Sky

Dámské lezecké triko od firmy La Sportiva vám poskytne příjemné pohodlí. Triko je vyrobeno z měkké organické bavlny. Střih s krátkým rukávem a kulatým výstřihem skvěle sedne.

  • Sleva 258 Kč
  • Everest ready
  • Sleva 258 Kč
  • Everest ready

859 Kč Referenční cena - nejnižší cena za posledních 30 dní před poskytnutím slevy. 601 Kč 859 Kč Referenční cena - nejnižší cena za posledních 30 dní před poskytnutím slevy. 601 Kč Přejít na detail

Porovnat

ROOF T-SHIRT Women

Triko krátký rukáv La Sportiva ROOF T-SHIRT Women Limestone/Night Sky Triko krátký rukáv La Sportiva ROOF T-SHIRT Women Redwood/Azalea

La Sportiva

  • Limestone/Night Sky
  • Redwood/Azalea

Dámské triko od firmy La Sportiva je vyrobeno z měkké Organické bavlny. Střih s kulatým výstřihem a krátkým rukávem vám poskytne pohodlí při lezení i procházkách.

  • Zdarma
  • Everest ready
  • Zdarma
  • Everest ready

1 199 Kč 1 199 Kč 1 019 Kč s kódem “SRPEN15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). 1 019 Kč s kódem “SRPEN15“ Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku, kód zadávejte bez uvozovek. V případě nákupu v prodejně sdělte kód obsluze na pokladně. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail

Porovnat

Ultra Raptor II Mid Leather Wide GTX Women

80%

Boty La Sportiva Ultra Raptor II Mid Leather Wide GTX Women Charcoal/Cerise

La Sportiva

  • Charcoal/Cerise

Lehké hikingové boty s koženým svrškem, které vycházejí z konceptu oblíbené běžecké.

  • Zdarma
  • Everest ready

5 399 Kč Přejít na detail

Porovnat

Ultra Raptor II Mid Leather Wide GTX

Boty La Sportiva Ultra Raptor II Mid Leather Wide GTX Black/Cedar

La Sportiva

  • Black/Cedar

Lehké hikingové boty s koženým svrškem, které vycházejí z konceptu oblíbené běžecké.

  • Zdarma
  • Everest ready

5 399 Kč Přejít na detail

Porovnat

SPIRE WOMeN GTX

Boty La Sportiva SPIRE WOMeN GTX Black/Topaz

La Sportiva

  • Black/Topaz

Lehké hikingové boty, které díky konstrukci Gore-Tex® Surround™ udrží Vaše nohy vždy hezky v suchu.

  • Sleva 1 815 Kč
  • Zdarma
  • Everest ready

5 499 Kč Referenční cena - nejnižší cena za posledních 30 dní před poskytnutím slevy. 3 684 Kč Přejít na detail

Porovnat

ZEPHIR BEANIE

90%

Čepice La Sportiva ZEPHIR BEANIE Rosebay/Night Sky Čepice La Sportiva ZEPHIR BEANIE Mountain Red/Savana Čepice La Sportiva ZEPHIR BEANIE Night Sky/Jungle

La Sportiva

  • Rosebay/Night Sky
  • Mountain Red/Savana
  • Night Sky/Jungle

Zimní čepice od firmy La Sportiva vás příjemně zahřeje a skvěle doplní váš outfit.

  • Everest ready
  • Everest ready
  • Everest ready

779 Kč Doporučená cena výrobcem 545 Kč 779 Kč Doporučená cena výrobcem 545 Kč 779 Kč Doporučená cena výrobcem 545 Kč Přejít na detail

Porovnat

TERRY BEANIE Women

Čepice La Sportiva TERRY BEANIE Women Onyx/Savana Čepice La Sportiva TERRY BEANIE Women Redwood/Chalk Čepice La Sportiva TERRY BEANIE Women Night Sky/Aspen Green Čepice La Sportiva TERRY BEANIE Women Night Sky/Savana

La Sportiva

  • Onyx/Savana
  • Redwood/Chalk
  • Night Sky/Aspen Green
  • Night Sky/Savana

Dámská stylová čepice od firmy La Sportiva vás příjemně zahřeje při vašich aktivitách v zimních dnech.

  • Everest ready
  • Everest ready
  • Everest ready
  • Everest ready

839 Kč Doporučená cena výrobcem 503 Kč 839 Kč Doporučená cena výrobcem 503 Kč 839 Kč Doporučená cena výrobcem 503 Kč 839 Kč Doporučená cena výrobcem 503 Kč Přejít na detail

Porovnat

MOON CLIMB LONG SLEEVE WOMEN

Triko dlouhý rukáv La Sportiva MOON CLIMB LONG SLEEVE WOMEN Night Sky_B46B46 Triko dlouhý rukáv La Sportiva MOON CLIMB LONG SLEEVE WOMEN Rosebay

La Sportiva

  • Night Sky_B46B46
  • Rosebay

Dámské tričko s dlouhým rukávem Moon Climb Long Sleeve italské značky La Sportiva je vyrobeno z velice příjemné organické bavlny. Jeho retro design a pohodlí si zamilujete na lezení i běžné nošení.

  • Everest ready
  • Everest ready

1 199 Kč Doporučená cena výrobcem 719 Kč 1 199 Kč Doporučená cena výrobcem 719 Kč Přejít na detail

Porovnat