_BIG_BRAND_LOGO La Sportiva®

La Sportiva®

www.lasportiva.com
 La Sportiva


La Sportiva, prémiová značka s téměř 100letou tradicí a zárukou kvality


„Vystoupit až na vrchol je náš cíl, náš pud, naše poslání. Už od roku 1928.“

La Sportiva je uznávaným výrobcem technického outdoorového oblečení, vybavení a zejména obuvi špičkové kvality. Specializuje se na výrobu lezecké, turistické a běžecké obuvi, ale i expediční obuvi do vyšších nadmořských výšek. Kapitola sama pro sebe jsou lezečky La Sportiva. V této kategorii nalezneme top modely, které nesmí chybět ani na těch nejprestižnějších lezeckých závodech po celém světě.

Hlavní misí značky je kvalita, inovace a vášeň ‚vyrobené ve Val di Fiemme‘.

Vyrážíte často do hor? Potřebujete pevnou obuv! Z rozsáhlé nabídky značky La Sportiva si určitě vyberete a kvalita vás nezklame! 

 

La Sportiva

Historie značky

Historie značky La Sportiva se začíná počítat v roce 1928, kdy Narciso Delladio začal s ruční výrobou dřevo-kožených bot pro místní dřevorubce a farmáře z údolí Fassa a Fiemme v italských Dolomitech. Po válce zájem o tuto obuv rychle překročil hranice dvou údolí a popularita obuvi začala rychle růst.

V průběhu let se zájem o boty La Sportiva rozšířil natolik, že namísto historické dílny byla v Dolomitech vybudována zcela nová továrna, která poskytovala dostatečnou kapacitu pro zvyšující se objednávky z celé Evropy. Dnešní výrobní program čítá širokou škálu bot, od výškových modelů, kterým neodolal nejeden himalájský velikán, až po obuv, která je určena na nenáročné toulky přírodou. 

 

Firemní politika a společenská zodpovědnost 

Hlavním cílem značky La Sportiva je uspokojit potřeby svých zákazníků se současným respektem k životnímu prostředí. Při výrobě produktů klade značka důraz na nejpokročilejší technologická řešení, aby produkt vyhověl i nejnáročnějším požadavkům a zajistil svým uživatelům bezpečí i komfort.

La Sportiva se vždy zajímala o jednotlivce, jeho požadavky, potřeby a hodnoty. Z tohoto důvodu značka dlouhodobě podporuje několik humanitárních projektů.


ADMO & CLIMB FOR LIFE  – zvyšování povědomí o tématu důležitosti dárcovství kostní dřeně mezi horolezci a dalšími milovníky hor. K těm, kdo se do projektu zapojili a stali se potenciálními dárci kostní dřeně, patří i Adam Ondra, který vyzývá ostatní lezce, aby se také připojili.


La Sportiva

La Sportiva ambasadoři

Významnou inspirací při vývoji produktů značky La Sportiva hrají její ambasadoři, mezi nimiž najdete špičkové lezce, horolezce i horské běžce a kteří dohromady tvoří Laspo tým.

Díky naslouchání potřebám svých ambasadorů se La Sportivě daří stále zdokonalovat své produkty. Členové Laspo týmu s podporou produktů La Sportiva posouvají hranice svých osobních výkonů a tím přispívají k posouvání hranic celých svých sportovních disciplín. 
Novinky z kolekce La Sportiva:


zdarma
Pitch Jacket Women La Sportiva® Pitch Jacket Women 3 299 Kč
zdarma
Grade Jacket Men La Sportiva® Grade Jacket Men 3 299 Kč
výprodej40%
Helios 2.0 Women La Sportiva® Helios 2.0 Women 1 914 Kč 3190 Kč
zdarma
Lycan La Sportiva® Lycan 2 990 Kč


výprodej40%
zdarma
Blade Gtx La Sportiva® Blade Gtx 2 754 Kč 4590 Kč
výprodej40%
zdarma
Blade Women Gtx La Sportiva® Blade Women Gtx 2 754 Kč 4590 Kč
zdarma
Skwama La Sportiva® Skwama 3 250 Kč
zdarma
Genius La Sportiva® Genius 3 450 Kč

 

Kategorie HUDY eShopu, ve kterých naleznete produkty této značky:

Přihlaste se k odběru newsletteru Neuniknou Vám nejlepší novinky a akce

Přidání se nezdařilo
Zpracování
Na zadanou emailovou adresu byl zaslán email, kde přidání potvrdíte

Zásady ochrany osobních údajů
Přečtěte si prosím Zásady ochrany osobních údajů na stránce pro ochranu osobních údajů