Tipy na vánoční dárky.
_BIG_BRAND_LOGO La Sportiva®

La Sportiva®

www.lasportiva.com

 

Představujeme vám italského výrobce outdoorové obuvi - firmu La Sportiva... Zpočátku bylo vyráběno pouze několik modelů pro místní horaly, kteří tvořili podstatnou část klientely. Nejeden nový výstup byl uskutečněn právě s přispěním této jedinečné obuvi, vyráběné přímo v srdci italských Alp.

 

 

V průběhu let se zájem o boty La Sportiva rozšířil natolik, že namísto historické dílny byla vybudována v Dolomitech zcela nová továrna, která poskytovala dostatečnou kapacitu pro zvyšující se objednávky z celé Evropy. Dnešní výrobní program čítá širokou škálu bot, od výškových modelů, kterým neodolal nejeden himalájský velikán, až po obuv, která je určena na nenáročné toulky přírodou.


Kapitola sama pro sebe jsou lezečky La Sportiva. V této kategorii nalezneme top modely, které  nesmí chybět ani na těch nejprestižnějších lezeckých závodech po celém světě. Vyrážíte často do hor? Potřebujete pevnou obuv! Rozsáhlá nabídka především lezeckéturistickéběžecké či expediční obuvi s téměř 100 letou tradicí a zaručenou kvalitou.

 

Více o historii značky La Sportiva se dočtete na HUDY blogu >>>

 


 

TIP: La Sportiva opraví vaše oblíbené boty či lezečky!

Máte své oblíbené La Sportiva lezečky a nechcete je opustit třeba jen kvůli olezené podešvi? A co teprve vaše boty do vysokých hor! Jsou pěkně vyšlápnuté a teď, abyste je měnili kvůli rozbité obsázce nebo rozchozené podešvi... Nezoufejte, máme pro vás řešení – pošleme vaše boty na výlet do La Sportivy!


A jak na to?

  • Přineste boty do nejbližší HUDY prodejny a my je pošleme přímo k výrobci, do srdce italských Dolomit (La Sportiva ceník opravy obuvi 2012).
  • A když přivezeme vaše opravené botky zpět společně se zbožím, ještě ušetříte za dopravu.

 


 

 

Kategorie HUDY eShopu, ve kterých naleznete produkty této značky: