Kategorie ve kterých značku najdete

Treking, turistika, kempování

Americká značka MIZU se od svého vzniku v roce 2008 věnuje výrobě lahví a nádob na vodu či jiné nápoje. Založil ji špičkový snowboardista Jussi Oksanen, kterého při natáčení filmu na Aljašce překvapilo, kolik jednorázových plastových lahví se nakupilo v jeho karavanu. Rozhodl se tenhle problém řešit radikálně a vyvinout láhev na vodu na opakované použití. Stylovou, kvalitní, nesmrtelnou. Není mnoho značek, které kladou prospěch životního prostředí nad svůj zisk. MIZU je jedna z nich.

Společnost vyrábí své produkty jen z těch nejkvalitnějších materiálů, jako je potravinářská nerezová ocel nebo borosilikátové sklo. Stejně tak používá řadu moderních technologií, třeba pokročilé filtry na vodu z nanovláken, které dokáží z vody spolehlivě odstranit parazity, bakterie, viry, těžké kovy, chlór, flóru i pesticidy.

MIZU nabízí nádoby různých tvarů a velikostí. Sortiment sestává z nádob jednoduchých i dvouplášťových, které dokáží dle potřeby udržet v zimě nápoj horký nebo naopak v létě příjemně studený a osvěžující. Možností je spousta, všechny mají nicméně společné perfektní zpracování a moderní design.