La Sportiva
Bunda Tempest Down Jacket Women

Dámské zimní a zateplené bundy, kabáty a parky La Sportiva

100%

Zboží se bohužel vyprodalo rychleji, než řeknete Popocatépetl. Vyberte si prosím podobné zboží.

Podobné produkty

LUMINA 300 DOWN JACKET WOMEN

Bunda La Sportiva LUMINA 300 DOWN JACKET WOMEN Night Sky_B46B46 Bunda La Sportiva LUMINA 300 DOWN JACKET WOMEN Rosebay/Redwood

La Sportiva

  • Night Sky_B46B46
  • Rosebay/Redwood

Ultralehká dámská péřová bunda La Sportiva Lumina 300 Down Jacket kombinuje odolný materiál s nejteplejším peří na trhu. Její instantní teplo rádi vezmete s sebou na všechny vaše skialpové nebo turistické výlety.

  • Náš TIP
  • Novinka
  • Zdarma
  • Everest ready
  • Odměna 1 000 Kč
  • Náš TIP
  • Novinka
  • Zdarma
  • Everest ready
  • Odměna 1 000 Kč

9 899 Kč 9 899 Kč Přejít na detail

Porovnat

LUMINA 200 DOWN JACKET WOMEN

Bunda La Sportiva LUMINA 200 DOWN JACKET WOMEN Night Sky/Rosebay Bunda La Sportiva LUMINA 200 DOWN JACKET WOMEN Onyx_G19G19

La Sportiva

  • Night Sky/Rosebay
  • Onyx_G19G19

Ultralehká dámská péřová bunda La Sportiva Lumina 200 Down Jacket nabízí až neuvěřitelné teplo na svoji hmotnost. Ať se chystáte na skialpy nebo turistický výšlap, bundu využijete v horách po celý rok.

  • Náš TIP
  • Novinka
  • Zdarma
  • Everest ready
  • Náš TIP
  • Novinka
  • Zdarma
  • Everest ready

8 199 Kč 8 199 Kč Přejít na detail

Porovnat

Access Down Parka Women

Bunda Black Diamond Access Down Parka Women Black Bunda Black Diamond Access Down Parka Women Fig

Black Diamond

  • Black
  • Fig

Dámská parka je zateplená certifikovaným husím peřím s plnivostí 800 cuin ošetřená speciální úpravou HyperDry™, která odpuzuje vlhkost a zachová si své izolační vlastnosti.

  • Náš TIP
  • Novinka
  • Zdarma
  • Everest ready
  • Náš TIP
  • Novinka
  • Zdarma
  • Everest ready

8 699 Kč 8 699 Kč Přejít na detail

Porovnat

Linard HS Thermo Hooded Jacket Women

Bunda Mammut Linard HS Thermo Hooded Jacket Women 40320 deep teal Bunda Mammut Linard HS Thermo Hooded Jacket Women 3778 mammut red Bunda Mammut Linard HS Thermo Hooded Jacket Women black 0001

Mammut

  • 40320 deep teal
  • 3778 mammut red
  • black 0001

Dámská zateplená bunda od firmy Mammut je ideální volbou na zimní trek. Bunda je nepromokavá, větruodolná a prodyšná. Má nastavitelnou kapuci, dvě zipové kapsy, nastavitelné manžety rukávů a nastavitelný spodní lem.

  • Náš TIP
  • Novinka
  • Zdarma
  • Everest ready
  • Náš TIP
  • Novinka
  • Zdarma
  • Everest ready
  • Náš TIP
  • Novinka
  • Zdarma
  • Everest ready

5 990 Kč 5 990 Kč 5 990 Kč Přejít na detail

Porovnat

Celá kategorie Dámské zimní a zateplené bundy, kabáty a parky

HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout

  • Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč
  • Všechno zboží máme skladem a odesíláme ho ihned k vám
  • Snadná rezervace a vyzkoušení zboží na našich prodejnách
  • 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodů

Dámská, velice teplá péřová bunda od firmy La Sportiva. Výplň 150g husím peřím zajistí ten nejlepší tepelný komfort, ikdyž se budete pohybovat až ve 4 000 m vysoko v horách.

  • hřejivá
  • nastavitelná kapuce
  • regulace spodního lemu
  • sbalitelná do sáčku
  • elastické zakončení manžet
  • 2 kapsy na zip, 1 vnitřní kapsa
  • uvedená hmotnost pro vel. M

Parametry Tempest Down Jacket Women - XS

Materiál: 88% Nylon, 12% Polyester
Izolace: Husí peří
Hmotnost izolační náplně (g): 150
Odvětrání: Bez
Kapuce: Regulovatelná, Integrovaná
Střihová specifika: Regular Fit
Rozsah velikostí: XS-XL
Hmotnost (g): 600
Značka: La Sportiva
Produktové číslo: 99991723
EAN: 8020647867486

Recenze Tempest Down Jacket Women Hodnocení tohoto produktu je prováděno pouze registrovanými a přihlášenými uživateli na základě zakoupení produktu v našem e-shopu nebo v kamenné prodejně.

Řadit hodnocení od: Nejnovější Podle počtu hvězdiček

Irena, Žatec,

100%

skvělá, dobře se nosí.

  • + lehká, teplá
  • - nejsou

Nejčastější dotazy

K tomuto produktu zatím nikdo dotaz nepřidal, buďte první!

Na váš dotaz odpovíme v co nejkratší době, obvykle do následujícího pracovního dne.

Zeptejte se

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Počátky firmy La Sportiva sahají do roku 1928, kdy Narciso Delladio založil výrobu kožených a dřevěných bot pro dřevorubce a farmáře sídlící v údolích Fassa a Fiemme v italských Dolomitech. Jelikož po skončení války vzrostla poptávka po kvalitní obuvi, byl Narciso nucen najmout další dělníky a věhlas firmy „Calzoleria Sportiva“ přesáhl hranice horských údolí. A právě v tomto období se začala psát bohatá historie firmy La Sportiva.

Všechny produkty značky La Sportiva