Buff
Šátek
Dryflx (118096)
Pánské čepice, kšiltovky, klobouky, kukly, čelenky Buff
Skladem >5 kusů, 27.10.2025 u vás.
Dostupné ihned k odběru na 4 prodejnách
Vaše cena 669 Kč
Vystoupej na Everest
a získej 1 000 Kč
HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout
Multifunkční nákrčník od firmy Buff vhodný pro běžné a vysoce intenzivní aktivity. Díky 360° reflexnímu designu je ideální pro noční nebo časně ranní outdoorové aktivity.
- strečový materiál
- prodyšný
- rychleschnoucí
- bezešvý
- chrání před UV zářením
- antibakteriální a odolný vůči pachu
- reflexní prvky
Nejčastější dotazy
Potřebujete poradit?
Naši experti jsou tady pro vás
Parametry Dryflx (118096)
Materiál: | 49% Polyamid, 47% polyester, 4% elastan |
---|---|
UPF: | 50+ |
Hmotnost (g): | 60 |
Značka: | Buff |
Produktové číslo: | 99101762 |
EAN: | 8428927584113 |
Recenze Dryflx (118096) Hodnocení tohoto produktu je prováděno pouze registrovanými a přihlášenými uživateli na základě zakoupení produktu v našem e-shopu nebo v kamenné prodejně.
Řadit hodnocení od: Nejnovější Podle počtu hvězdiček
kvalitní zboží, rychlé dodání
Nejčastější dotazy
K tomuto produktu zatím nikdo dotaz nepřidal, buďte první!
Na váš dotaz odpovíme v co nejkratší době, obvykle do následujícího pracovního dne.
Zeptejte se
Příběh značky Buff se začal psát před více než 25 lety. Její zakladatel Juan Rojas tehdy marně hledal šátek, který by mu poskytl ochranu před větrem, zimou i slunečními paprsky, zatímco brázdí Katalánsko na své motorce. Nakonec mu nezbylo nic jiného, než si takový šátek sám vytvořit. Díky tomu dnes můžete obléknout šátky a nákrčníky Buff také vy a užít si jejich všestrannost, atraktivní design a funkční vlastnosti.
Podobné produkty
ThermoNet® Hinged Balaclava
Buff
- SOLID BLACK
Kukla vás ochrání před větrem a udrží teplo díky kvalitnímu vláknu Primaloft®. 4-směrně strečový materiál a ploché švy zajistí komfort pod helmou. Otvor pro culík elegantně vyřeší problém dlouhých vlasů.
969 Kč Přejít na detail
Polar Prints Beanie
Buff
- AGUAR BLUE
Čepice z měkkého fleecového materiálu, která dodá potřebné teplo během zimního sportování i běžného nošení.
799 Kč Přejít na detail
A186
Kama
- graphite
- 108 navy
- violet
Módní vzhled a dokonalé technické provedení čepice od české značky Kama. Kombinuje funkční vlnu a odolný syntetický materiál. Má příjemnou vnitřní podšívku z fleecu Tecnopile®.
899 Kč 899 Kč 899 Kč Přejít na detail
KNITTED MERINO BEANIE KAMA AW76
Kama
- graphite
Funkční větru-rezistentní čepice v klasickém stylu – to je merino čepice Kama AW76. Komfort a teplo této čepice oceníte jak na zimní turistice, tak při běžném městském nošení.
1 049 Kč Přejít na detail
Celá kategorie Pánské čepice, kšiltovky, klobouky, kukly, čelenky
4.7
94%
Hodnotili 3 uživatelé