Direct Alpine
Bunda
Guide Lady 2.0
Dámské nepromokavé bundy, kabáty a parky Direct Alpine
Zboží se bohužel vyprodalo rychleji, než řeknete Popocatépetl. Vyberte si prosím podobné zboží.
Podobné produkty
Guide Lady 4.0
Direct Alpine
- anthracite/arctic
- cherry/arctic
Dámská nepromokavá bunda Guide Lady. Technicky a funkčně propracovaná pro nejširší spektrum outdoorových akcí. Nově použitý 3-vrstvý membránový materiál Pertex. Vrchní materiál je 100% recyklovaný.
9 899 Kč Referenční cena - nejnižší cena za posledních 30 dní před poskytnutím slevy. 7 127 Kč 9 899 Kč Přejít na detail
Cyclone Lady 3.0
Direct Alpine
- cherry/mango
- ocean/grey
Dámská nepromokavá větruodolná hardsehllová bunda s nízkou hmotností jako záložní bunda. Novinkou je nejtenčí 3-vrstvý membránový materiál Pertex, kdy vrchní materiál je 100% recyklovaný.
5 599 Kč 5 599 Kč Přejít na detail
Alpha Jacket Women
Arcteryx
- Sea Salt / Arctic Silk
- Pineberry / Black
- Carmine / Dynasty
Dámská technická nepromokavá bunda pro každou horolezkyni, alpinistku ...Kombinuje dva druhy Gore-texu, pro snížení váhy. Nechybí ji zipy v podpaží, kompatibilní kapuce s helmou a Recco® systém.
17 790 Kč Referenční cena - nejnižší cena za posledních 30 dní před poskytnutím slevy. 15 121 Kč 17 790 Kč Referenční cena - nejnižší cena za posledních 30 dní před poskytnutím slevy. 15 121 Kč 17 790 Kč Doporučená cena výrobcem 12 453 Kč Přejít na detail
Beta SV Jacket Women
Arcteryx
- Pineberry
- Alpine Blue / Black
Dámská nepromokavá bunda do hor z Gore-tex Pro materiálu. Bunda má zipové odvětrávání v podpaží, které oceníte při aktivním pohybu. Kapuce je kompatibilní s lezeckou helmou a má 4-bodové stahování.
19 990 Kč Referenční cena - nejnižší cena za posledních 30 dní před poskytnutím slevy. 16 991 Kč 19 990 Kč Referenční cena - nejnižší cena za posledních 30 dní před poskytnutím slevy. 16 991 Kč Přejít na detail
HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout
Nová verze technicky propracované dámské bundy od firmy Direct Alpine. Nepromokavý 3-vrstvý materiál s vysokou prodyšností. Anatomicky propracovaný střih padne jako ulitý i při aktivitách v horských podmínkách jako horolezectví, skialpinismus nebo VHT. Bunda vyniká minimální hmotností, snadnou sbalitelností, kapucí s vícesměrným regulováním a asymetrickým centrálním zipem, který nezasahuje do obličeje. Lze jej zajistit pomocí magnetů do vnitřku kapuce.
- vodě a větruodolná
- vysoce prodyšná
- kapuce kompatibilní s přilbou
- tvarovaný přední díl límce
- centrální zip s protisměrnými zipy
- anatomicky tvarované rukávy s regulací
- prodloužený zadní díl
- Recco pro lavinové vyhledávače
- odvětrávací otvory v bocích
- 2 boční kapsy, 1 vnitřní
- 1 kapsa na rukávu
- uvedená hmotnost pro vel. M
Nejčastější dotazy
Potřebujete poradit?
Naši experti jsou tady pro vás
Parametry Guide Lady 2.0 - XS
| Materiál: | GELANOTS Dry Shell 3L: 100% Polyamid |
|---|---|
| Nepromokavost: | 20000 mm |
| Prodyšnost: | 39000 g/m2/24h |
| Rozsah velikostí: | XS-XL |
| Hmotnost (g): | 340 |
| Značka: | Direct Alpine |
| Produktové číslo: | 00080153 |
| EAN: | 8591787232828 |
Recenze Guide Lady 2.0 Hodnocení tohoto produktu je prováděno pouze registrovanými a přihlášenými uživateli na základě zakoupení produktu v našem e-shopu nebo v kamenné prodejně.
Řadit hodnocení od: Nejnovější Podle počtu hvězdiček
som veľmi spokojná
Už som jednu takúto mala, bola som spokojná preto som si objednala znova tento typ a túto značku. Za mňa 100 bodov
Naprosta spokojenost po všech stránkách. Za vyprodejovou cenu si neumím představit lepší bundu.
tak ako v popise-je super
Zajímavý střih, velmi dobře zpracované, hezká barva
Nejčastější dotazy
Dobrý den,
dá se tato bunda využít i na expediční výpravy a vrcholové výstupy? Samozřejmě s vhodnou zateplovací vrstvou.
Děkuji
Jana
Dobrý den,
jedná se o pevnou, třívrstvou bundu, kterou se vhodnými zateplovacími vrstvami lez použít do jakýchkoliv podmínek - nepromokavá, neprofukavá, prodyšná.
S pozdravem Michal Burda
Dobrý deň :) Je táto bunda vhodná aj na VHT v zime? Ďakujem.
Dobrý den,
s vhodnými spodními vrstvami ji použít lze, ale jedná se o svrchní ochrannou vrstvu, která není opatřena žádnou izolací.
S pozdravem Michal Burda
Jaký je rozdíl ve funkčnosti u bund guide women 2.0 a guide alpine 5.0 ?
Děkuji za informaci Kuglíková
Zeptejte se expertů
Na váš dotaz odpovíme v co nejkratší době, obvykle do následujícího pracovního dne.
Zeptejte se
Liberecká značka Direct Alpine patří k tradičním českým výrobcům outdoorového vybavení, především technického oblečení pro lezení, horolezectví, skialpinismus a turistiku. Drtivá většina produkce vzniká přímo v České republice, firma tedy má plnou kontrolu nad celým procesem výroby a může tak veškeré úpravy řešit rychle a efektivně. Oblečení Direct Alpine se vyznačuje užitím kvalitních materiálů, promyšlenými střihy a perfektním zpracováním, které z něj činí skvělou volbu do těch nejnáročnějších podmínek.
4.9
98%
Hodnotilo 14 uživatelů