Mapy a průvodci

Neztraťte směr! Nechte se vést našimi mapami a průvodci! Ukáží vám správný směr a také poskytnou informace, díky kterým si svou výpravu za dobrodružstvím užijete dosyta.

Přehled_zajištěných_cestPŘEHLED ZAJIŠTĚNÝCH CEST v ČR

Chcete si na vlastní kůži zkusit zajištěné cesty, známé také jako via ferraty nebo klettersteigy? Žádný problém, pár jich máme doslova pod nosem. Nebojte, nebudete je muset složitě hledat, ebook PŘEHLED ZAJIŠTĚNÝCH CEST V ČR vás navede správným směrem.

Praktická publikace přináší ucelené informace o via ferratách v Krušných horách, Drážďanech, Labských pískovcích, Saském Švýcarsku, Lužických horách, Jizerských horách, údolí Jizery, údolí Teplé, ve Slaném a v údolí Lužnice.


Lyžařská mapa Děčínský Sněžník

lyžařská mapa Děčínský Sněžník

Lyžařská mapa oblasti Děčínského Sněžníku pro všechny vyznavače bílé stopy. Mapa zahrnuje oblast mezi Rájcem, Tisou, Ostrovem a Děčínským Sněžníkem včetně podrobných údajů o délce jednotlivých úseků.


Mapa cyklostezky Děčín - Bad Schandau

mapa Cyklostezky Děčín - Bad Schandau

Mapa Labské cyklostezky v přeshraničním úseku mezi Děčínem a Bad Schandau. Mapa zahrnuje vyznačení částí vhodných pro inline brusle včetně podrobných údajů o délce jednotlivých úseků.


Mapa Via Ferrata Pastýřská stěna v Děčíně

Mapa Via Ferrata Pastýřská stěna v Děčíně

Mapa Via Ferrata na Pastýřské stěně v Děčíně, která se nachází přímo v srdci města Děčína naproti děčínskému zámku přes řeku Labe.