Pacsafe

Pacsafe

Vyberte si kategorii produktů značky

Vybavení

Cesty do neznámých míst s sebou nepřinášejí pouze radostné chvíle, ale také všemožné útrapy. Krádež cestovního pasu, bezesné noci strávené na nádražích při čekání na další spoj, nervózní cesty zapadlými uličkami na periferii potemnělého města. Přesně takové chvíle stály u zrodu značky Pacsafe, kterou v roce 1998 založili Australané Rob Schlipper a Magnus McGlashan. Tihle dva pánové toho na toulkách světem zažili opravdu hodně, a tak se rozhodli navrhnout a vyrobit chytré doplňky, které další cestovatele těchto nepříjemností ušetří.

Pacsafe, to jsou promyšlené bezpečnostní prvky, které chrání majetek a data uživatele před nekalými živly.

Ocelové dráty a sítě

Počátky společnosti se neodmyslitelně pojí se sítí pro zabalení batohu a jeho připnutí k dobře upevněnému objektu, třeba zabetonovanému sloupu veřejného osvětlení. Postupným vývojem vznikla integrovaná technologie 360 eXomesh locking system, která tvoří pevnou součást zavazadel. Z té posléze designéři odvodili odlehčenou variantu eXomesh slashguards. Síť umístili do exponovaného čelního panelu batohu, aby ji tak ochránili proti proříznutí. Ze stejného důvodu vložili ocelová lanka také do nosných popruhů, které si svou odolností vysloužily označení Carrysafe.

Chytré zipy

Klasické zipy pro zloděje nepředstavují kdoví jak velkou překážku. U značky Pacsafe tohle rozhodně neplatí. Ochranu před otevřením zajišťuje dle typu produktu několik různých systémů. O bezpečí obsahu zavazadel se tak starají důmyslné multifunkční spony Roobar, poutka pro uchycení jezdců či táhla uzpůsobená k sepnutí visacím zámkem nebo připnutí k protilehlé karabině. Některé kousky z produkce značky navíc ještě disponují speciálně tvarovanými zdrhovadly ToughZip odolnými proti proražení ostrým předmětem.

Pacsafe_Vibe_25_09

Upínací systémy

Odložit tašku nebo batoh bez obav z toho, že v nestřeženém okamžiku zmizí, to je sen snad všech cestovatelů. A nejen těch. Taková nemilá příhoda se může přece stát kdekoli, třeba na zahrádce vaší oblíbené kavárny. Pacsafe z tohoto důvodu vyvinul několik upínacích systémů, díky nimž zůstane vše tam, kde má. Tvoří je především karabiny a přezky s uzamykatelným mechanismem, kterými jsou osazeny nosné popruhy, nebo samostatná ocelová lanka určená k snadnému a rychlému uchycení zavazadla k pevnému objektu.

Ochrana dat a informací

Dnešní technologiemi prodchnutá doba si krom obrany proti krádeži hmotného majetku žádá také ochranu před odcizením osobních údajů. Řeč je o datech uložených na čipech našich platebních karet, občanských průkazů nebo cestovních pasů. Jejich zabezpečení má u Pacsafe na starost systém RFIDsafe, který spolehlivě blokuje signály přístrojů schopných informace na čipech přečíst. Společnost nabízí jak samostatné obaly, tak i peněženky vybavené touto technologií. Kapsu chránící před zloději citlivých údajů naleznete také v celé řadě tašek a batohů.


PACSAFE V PRAXI

Podívejte se na krátké video představující všechny zmíněné technologie v prostředí, pro které byly stvořeny!