Prosafe 620

Zámky, přezky, popruhy Pacsafe

  • Sleva 7 %

350 Kč
325 Kč

Vaše sleva 25 Kč (7 %)

Pár bezpečnostních zámečků na zavazadla od značky Pacsafe. Certifikace TSA umožňuje bezpečnou kontrolu zavazadla bez nutnosti poškození zámku nebo zavazadla.

Parametry Prosafe 620

Značka: Pacsafe
Hmotnost (g): 100
Rozměry (cm): 4,2x2,5x1
Produktové číslo:99992979
EAN:688334003692

Hodnocení zákazníků

Řadit hodnocení od: Nejnovější Podle počtu hvězdiček

Produkt ještě nikdo nehodnotil.

Přidejte vaše hodnocení

Produkty mohou hodnotit pouze přihlášení uživatelé, prosím přihlaste se.

Nejčastější dotazy

K tomuto produktu zatím nikdo dotaz nepřidal, buďte první!

Zeptejte se

Na Váš dotaz odpovíme v co nejkratší době, obvykle do následujícího pracovního dne. Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Pacsafe

Cesty do neznámých míst s sebou nepřinášejí pouze radostné chvíle, ale také všemožné útrapy. Krádež cestovního pasu, bezesná noc strávená na nádraží, průchod zapadlými uličkami na periferii potemnělého města. Přesně takové chvíle stály u zrodu společnosti Pacsafe, kterou v roce 1998 založili Australané Rob Schlipper a Magnus McGlashan. Tihle dva pánové toho na toulkách světem zažili opravdu hodně, a tak se rozhodli navrhnout a vyrobit chytré doplňky, které další cestovatele těchto nepříjemností ušetří. Produkty s mořskou želvou ve znaku jsou proto plné promyšlených bezpečnostních prvků, které chrání majetek a data uživatele před nekalými živly.

Zobrazit více o značce

Podobné produkty