Silva

Silva

Vyberte si kategorii produktů značky

Vybavení

S outdoorovým vybavením značky Silva se dostanete přesně tam, kam potřebujete. Ne náhodou se značka řídí úslovím „Get out there“. Jste dobrodruhem tělem i duší a rádi ve svém volnu vyměníte vševědoucí navigaci do auta za turistické mapy? V tom případě by vám v batohu neměl chybět kompas, dalekohled a na hlavě kvalitní čelovka, která vás nenechá na holičkách, ani když se setmí. 

Jak vybrat výkonnou LED čelovku?

Při výběru čelovky jsou stěžejní 3 parametry:

  1. výkon – nejmodernější čelovky mají výkon až tisíce lumenů. Pro táboření bude stačit výkon pár desítek lumenů. Na běh je ideální hodnota do 150 lumenů. Výkonné čelovky s tisíci lumeny ocení profesionálové: záchranáři, horolezci či nároční turisté.
  2. Cena – náročnější uživatelé, kteří chtějí výkonnou čelovku s několika reflektory a vysokou odolností, budou nakupovat v řádech tisíců korun. Méně nároční si vystačí s LED čelovkou za pár stovek korun.
  3. Váha – hmotnost čelovky zohledněte v případě, kdy ji budete na hlavě nosit delší dobu nebo se s ní věnovat náročnějším sportům, jako může být třeba běh. Pokud budete na hlavě delší dobu nosit těžkou svítilnu, rozhodně to sportovním výkonům nepřidá.