Skládací karimatky

Pokud se chystáte nocovat ve stanu nebo dokonce pod širákem, kvalitní karimatka je základ. Sebelepší vybavení je vám bez téhle pomocnice do nepohody tak nějak k ničemu. Veškerý komfort je v tu ránu pryč a o vydatném spánku nemůže být ani řeč. Bez téhle hlavní izolační vrstvy mezi vámi a zemí totiž budete cítit každý hrbol a kamínek, klepat kosu a přát si, abyste si tyhle řádky přečetli ještě před svou výpravou.

Skládací karimatky– vyberte si z podkategorií

Skládací karimatky– vyberte si z podkategorií

Filtrovat

Skládací karimatky– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout

  • Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
  • Všechno zboží máme skladem a odesíláme ho ihned k vám
  • Snadná rezervace a vyzkoušení zboží na našich prodejnách
  • 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodů

Nejoblíbenější značky v kategorii

K čemu slouží karimatka?

Pořídili jste si pohodlný a teplý spacák, se kterým se chystáte vyrazit do přírody? Nedělejte stejnou chybu jako řada začínajících turistů a vezměte si s sebou také kvalitní pěnovou nebo nafukovací karimatku. Samotný spací pytel vás totiž nezahřeje a nedokáže ani izolovat chlad od země tak efektivně, jako to umí karimatka Therm A Rest. Zvlášť na delších a náročnějších výletech se bez karimatky neobejdete – je totiž zárukou kvalitního odpočinku, díky kterému si pobyt v přírodě užijete naplno. 

Jakou turistickou karimatku vybrat?

Při občasném kempování ve stanu si bohatě vystačíte s pěnovou karimatkou nebo alumatkou. Pokud to ale s turistikou myslíte vážně, sáhněte po nafukovací nebo skládací karimatce. Ta je lehká a snadno sbalitelná, což z ní dělá ideálního společníka na delší putování. Chystáte se cestovat autem a máte místa nazbyt? Vezměte si s sebou samonafukovací karimatku, která vám dopřeje nevídané pohodlí. Vzhledem k větším rozměrům a vyšší hmotnosti byste ji ale určitě nechtěli tahat na zádech.