X-Peg

Doplňky ke stanům Rock Empire

80%

  • Sleva 10 %

29 Kč
26 Kč

Vaše sleva 3 Kč (10 %)

Kolík pro stany od firmy Rock Empire.

Parametry X-Peg

Značka: Rock Empire
Produktové číslo:00028531
EAN:2220000163408

Hodnocení zákazníků

80%

Řadit hodnocení od: Nejnovější Podle počtu hvězdiček

Ondřej Holešovský,

80%

Hmotnost jednoho kolíku je 13 gramů, délka 18 cm, materiál je pravděpodobně obyčejný hliník. Hloubka zoubků pro lanko je 2 mm -> lanko silnější než 3 mm nedoporučuji, s 2 mm lankem funguje dobře. Jeho profil ve tvaru písmene Y výrazně lépe sedí v zemi než drátkové nebo šestiúhelníkové kolíky, taky bude těžké Y-kolík ohnout. Na zatlačení kolíku do tvrdší země se hodí nějaký plochý tvrdý předmět (kámen, dřevo), protože plocha kolíkové hlavy je malá. Jistou nevýhodou je, že v podélných prohlubních Y-profilu se snadno zachytává vlhká zemina.

Vlasta, Stařeč,

80%

Přidejte vaše hodnocení

Produkty mohou hodnotit pouze přihlášení uživatelé, prosím přihlaste se.

Nejčastější dotazy

K tomuto produktu zatím nikdo dotaz nepřidal, buďte první!

Zeptejte se

Na Váš dotaz odpovíme v co nejkratší době, obvykle do následujícího pracovního dne. Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Rock Empire

Historie české firmy vyrábějící outdoorové vybavení se datuje k roku 1990. Po dlouhém období všeobecného nedostatku vznikla vlivem otevření nových obchodních příležitostí po Sametové revoluci první výroba sportovního vybavení poháněná nadšením několika horolezců.

Zobrazit více o značce