360 Everyday Filter

Příslušenství k lahvím Mizu

  • Sleva 7 %

349 Kč
324 Kč

Vaše sleva 25 Kč (7 %)

Náhradní vodní filtr k lahvím Mizu 360. K filtraci vody dochází skrze revoluční Nanotechnologii, která kombinuje mechanické a elektrokinetické zachycení pro viry (rotaviry, noraviry…), bakterie (E.Coli...), prvoky a pevné částice. Aktivní uhlíkový absorbér si poradí s většinou těžkých kovů, chemikálií (např.: pesticidy, chlór…) a odstraní nepříjemnou chuť vody.

  • Účinnost filtru: 99,99%
  • Životnost: 150 litrů
  • Průtok: >1litr/min

Parametry 360 Everyday Filter

Značka: Mizu
Technologie: Nano filtr
Hmotnost (g): 23
Rozměry (cm): 3,2x7,6
Produktové číslo:00078906
EAN:813551025176

Z našeho blogu

Hodnocení zákazníků

Řadit hodnocení od: Nejnovější Podle počtu hvězdiček

Produkt ještě nikdo nehodnotil.

Přidejte vaše hodnocení

Produkty mohou hodnotit pouze přihlášení uživatelé, prosím přihlaste se.

Nejčastější dotazy

Bára M,

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda na cestu do JV Asie stačí tento filtr, nebo musím koupit typ adventure? Nebudu pít vodu nikde z potoků, ale kohoutkovou.


Michal Burda,
Expert Hudy

Dobrý den,
 stačí úplně v pohodě, filtruje bakterie,viry, chemikálie, těžké kovy, pevné části a odstraňuje pachuti. Takže vše, vo Vás potká v přírodě, z kohoutku možná poteče ta vodu i trochu čistší než v potoce.

S pozdravem Michal Burda

Lukáš,

Dobrý den.
Rád bych se zeptal jak je proveden vstupní a výstupní přípoj ? Jedná se o pružnou gumu kterou je možné nasadit na různě široká hrdla láhví ?

Děkuji.


HUDY,
Expert Hudy

Dobrý den,

vstupní strana filtru je pevná a je v ní závit pro našroubování na speciální víčko MIZU, takže jej nelze přidělat na jinou lahev. Výtok z filtru je bočními stranami.

S pozdravem Michal Burda

Zeptejte se

Na Váš dotaz odpovíme v co nejkratší době, obvykle do následujícího pracovního dne. Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Mizu

Americká značka MIZU (japonsky „voda“) byla založena špičkovým snowboardistou Jussi Oksanenem v roce 2008. Během filmování na Aljašce byl překvapen množstvím plastových lahví, které se nakupily v jejich karavanu – a rozhodl se vyvinout láhev na opakované použití, stylovou, kvalitní a nesmrtelnou. Není mnoho značek, které kladou prospěch životního prostředí nad svůj zisk – MIZU je jedna z nich.

Zobrazit více o značce