9.8 Eternity Classic

Dynamická lana Mammut

96%

  • Výprodej
  • Sleva 20 %
  • Doprava zdarma

2 890 Kč
2 312 Kč

Vaše sleva 578 Kč (20 %)

Lano Eternity Classic od firmy Mammut nabízí velmi vybanlancované vlastnosti, takže je vhodné pro využití od sportovního lezení, přes rekreační až třeba po lezení v hale.

Parametry 9.8 Eternity Classic - 50 m

Značka: Mammut
Rázová síla (kN): 8.5
Hmotnost (g/m): 64
Prodloužení (%): 31
Posuv opletu (mm): 0
Typ: Jednoduchá
Rozsah délek: 50m, 70m, 80m
Průměr (mm): 9.8
Certifikace: EN892
Povrchová úprava: Bez impregnace
Počet pádů: 8-9
Produktové číslo:00011661
EAN:7613276325185

Hodnocení zákazníků

96% 10×

Řadit hodnocení od: Nejnovější Podle počtu hvězdiček

Ondřej, Praha,

100%

Marek, Loket,

80%

  • - trochu tvrdší, snad to časem nebude problé

Ondřej, Plzeň,

100%

Moje 3 lano od této značky. Při používání 2x týdně vydrželo rok (kombinace vnitřního i venkovního nasazení).

  • + Lano jak má být :)

Eva, Ostopovice,

100%

Martin, Olomouc,

100%

Přidejte vaše hodnocení

Produkty mohou hodnotit pouze přihlášení uživatelé, prosím přihlaste se.

Nejčastější dotazy

Jiří sakovič,

Dobrý den,
objednal jsem si toto lano a už dorazilo. Zajímalo by mě, proč v parametrech uvádíte počet pádů, když mi potom pošlete lano s nižní hodnotou. Dále bych se chtěl zeptat, kde z parametrů vyčtu údaj o stáří dodaného lana ještě dříve, než ho objednám. Poslat lano z roku 2015 mi nepřijde úplně fér. Lano stárne, ikdyž se nepoužívá. Poslední věc je impregnace, kde uvádíte v technických parametrech impregnaci Classic TM, ale hned na dalším řádku uvedete: bez impregnace.

J. Sakovič


HUDY,
Expert Hudy

Dobrý den,

jedná se o předchozí verzi lana, kde ještě bylo provedení Classic bez jakékoliv úpravy. U nového modelu jsou již i verze Classic s vnitřní impregnací vláken (impregnovaná vlákna dužiny). V políčku Impregnace není žádná uvedena, protože lano nemá žádnou speciální povrchovou úpravu opletu.
Při objednání bohužel nelze předem zjistit rok výroby lana, protože sklad e-shopu tvoří sklady všech našich prodejen, kde se lana doplňují dle prodejů a dochází tak k promíchání různých roků výroby.
Pokud je lano správně skladováno, tak se dle p.Schuberta (předseda bezpečnostní komise DAV)cca 5 let vlastnosti lana nemění.

S pozdravem Michal Burda

Zeptejte se

Na Váš dotaz odpovíme v co nejkratší době, obvykle do následujícího pracovního dne. Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Mammut

Švýcarská firma Mammut Sports Group AG je dnes na mezinárodní scéně jednou z nejznámějších firem v oboru produktů pro outdoor. Základní kámen tomuto úspěchu položil před 150 lety mladý výrobce lan z Lenzburgu. Mammut se brzy etabloval jako legendární výrobce lan, horolezeckého vybavení a outdoorového oblečení.

Zobrazit více o značce

Podobné produkty