Army registrace

Vážíme si lidí, kteří ať už ze své vůle nebo z podstaty svého povolání pomáhají ostatním, proto jsme zřídili speciální věrnostní program HUDY ARMY, díky kterému u nás získávají profesionálové ozbrojených složek slevu na nákup vybavení pro vlastní potřebu.

Začněte vytvořením účtu

Osobní údaje

Jaké jsou vaše oblíbené aktivity?

Vaše zaměření

Chci dostávat newsletter

Zásady ochrany osobních údajů
Přečtěte si prosím Zásady ochrany osobních údajů na stránce pro ochranu osobních údajů.
Potvrzením registrace souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle znění souhlasu.
Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.


Tento věrnostní program je určen příslušníkům Armády České republiky a válečným veteránům a pro uplatnění slevy je nutné předložit věrnostní HUDYpartner kartu a služební průkaz (u veteránů - průkaz válečného veterána). 
 
Na HUDYpartner kartách je nastavena sleva 25 %, která je platná pouze pro osobní nákupy držitele karty a sleva 15 % na elektroniku, stravu,doplňky stravy a vybavení pro vodní sporty – paddleboardy a příslušenství, lavinové batohy a příslušenství k lavinovému vybaveníSleva platí pouze na HUDY kolekci, která je dostupná na dané kamenné prodejně. Sleva je poskytována z běžných maloobchodních cen.

Karta je nepřenosná a nelze na ní tudíž ani nakupovat zboží pro rodinné příslušníky, známé atd. Je možný pouze nákup pro vlastní potřebu.
Slevu je možné uplatnit pouze v kamenných prodejnách HUDY v rámci celé ČR. Slevu není možné uplatnit na e-shopu HUDY.

V případě registrace do programu HUDY ARMY souhlasíte s podmínkami programu.

Podmínky zařazení do programu HUDY ARMY:

 • Služba v Armádě České republiky (nebo průkaz válečného veterána).
 • Nákup zboží pouze pro vlastní potřebu.
 • Registrace v HUDYpartner programu, platná HUDYpartner karta s nastavenou slevou 25 %. Již registrovaní zákazníci musí být přihlášení a na této stránce potvrdí zařazení do programu HUDY ARMY.
 • Zřízení karty/přenastavení slevy na vaší stávající HUDYpartner kartě bude zpracováno do druhého pracovního dne.

Člen HUDY Army získává na nákup osobního vybavení slevu 25 %, slevu 15 % získává na elektroniku, stravu,doplňky stravy,vybavení pro vodní sporty – paddleboardy a příslušenství,lavinové batohy a příslušenství k lavinovému vybavení

Podmínky poskytnutí slevy HUDY ARMY: 

 • Pro uplatnění slevy je nutné předložit věrnostní HUDYpartner kartu a služební průkaz (případně průkaz válečného veterána).
 • Na HUDYpartner kartách je nastavena sleva 25 %, která je platná pouze pro osobní nákupy držitele karty a platí na zboží na prodejně. Uplatnit můžete také slevu 15 % na elektroniku, stravu,doplňky stravy a vybavení pro vodní sporty – paddleboardy a příslušenství
 • Karta je nepřenosná a nelze na ní tudíž ani nakupovat zboží pro rodinné příslušníky, známé atd.
 • Slevu je možné uplatnit pouze v kamenných prodejnách HUDY v rámci celé ČR.
 • Slevu není možné uplatnit na e-shopu HUDY.
 • Maximální sleva 25 % se vztahuje na všechno nezlevněné zboží na prodejnách HUDY, mimo elektroniky,vybavení pro vodní sporty – paddleboardy a příslušenství, stravy a doplňků stravy, na které je možné uplatnit slevu 15 %
 • Sleva je poskytována z běžných maloobchodních cen.
 • Žádné další slevy se s touto slevou nesčítají.
 • Sleva není narokovatelná, o finalním poskytnutí slevy rozhoduje vždy HUDYsport a.s

Veškeré nákupy zboží uskutečněné v rámci tohoto programu jsou kontrolovány interním systémem pro správu HUDYpartner karet. Jakékoliv porušení výše uvedených podmínek znamená vyřazení z programu HUDY ARMY. HUDYsport a.s. si vyhrazuje právo výši poskytované slevy kdykoli změnit. Žádné další slevy se s touto slevou nesčítají.


V případě dotazů k programu HUDY ARMY nás neváhejte kontaktovat na emailu info@hudy.cz.