Blog

Nové články

:

Vše

Desatero novinek, které byste neměly minout!

Desatero novinek, které byste neměly minout! 5 minut čtení

Ahoj outdooračky, mé jméno je Ester Šváchová a v HUDY mám od loňskýho roku na starosti dámskou kolekci oblečení – a v tom jsem se našla! Ráda lezu, skialpuju, pokouším se i o freeride sjezdy, golf, výšlapy na čtyř-tisícovky a ani trailrunning mi není cizí. Díky tomu můžu otestovat produkty přímo v terénu tak, abych si byla jistá, že pro vás vybírám do nabídky to nej! Nová dámská kolekce na zimu je tu a já mám pro vás i nějaké tipy, na které byste měly rozhodně mrknout! Při zkoušení a vybírání vždy narazím na nějaký kousky, který si zamiluju na první pohled. Buď mě zaujmou střihem, materiálem nebo (hlavně) krásnou barvou či celkovým designem. Ráda bych se s vámi o ně podělila. Tak mrkněte, co je teď trendy, vše bude cobydup naskladněno ve všech velikostech! Pánové se samozřejmě můžou inspirovat, třeba najdou žádoucí překvapení pro svoji drahou polovičku!

14. 10. 2020, Ester Šváchová

Devatero novinek, které byste neměli minout!

Devatero novinek, které byste neměli minout! 4 minuty čtení

Čau, jmenuju se Jan Šálek, říká se mi Čaj a jsem původně z Brna. Nyní žiju v Děčíně a starám se v HUDY sportu o pánský oblečení. Baví mně kdejaká rošťárna, zejména na čerstvým vzduchu. Vybral jsem z naší zimní nabídky pánskýho oblečení pár fajnšmekrových tipů, který jsem si při výběru kolekce oblíbil a dělají mi radost. Třeba to pro vás bude inspirativní zpestření nakouknout do světa HUDY oblečení zaujatým pohledem produktového manažera. Tyhle tipy byste rozhodně neměli minout, pánové!

14. 10. 2020, Jan Šálek

SmellWell: vždy svěží boty

SmellWell: vždy svěží boty 3 minuty čtení

Patříte mezi ty, kterým nohy zapáchají i v sandálech? A nepomáhá ani „voňavý stromeček“ zakoupený na benzínce? Na tom není nic nelidského, ba naopak a netřeba se za to stydět. Nepropadejte panice! Dolní končetiny nikomu z nás nevoní po fialkách. Švédští technologové z firmy SmellWell mají řešení! Funguje univerzálně. Trekař po túře uloží do botníku provoněné pohorky, běžec hýčká oblíbené maratonky, lezce už netrápí neblahý odér botek a skialpinisté na chalupě nezamořují mikroklima společenské místnosti. Zabírá to i na batohy a jinou sportovní výstroj.

9. 10. 2020, Libor Dušek

Zlaté cepíny opět putují do Česka!

Zlaté cepíny opět putují do Česka! 4 minuty čtení

Ve dnech 11.-20. září 2020 se v polském lázeňském městě Lądek-zdrój konal již 25. ročník festivalu věnovaného kinematografii a literatuře s horolezeckou a horskou tematikou, FESTIVAL GÓRSKI. Zlatý hřeb kulturně-sportovní události představoval sobotní večerní dvouhodinový ceremoniál předávání prestižních cen Piolets d´Or v podobě Zlatých cepínů. Pomyslné olympijské medaile v disciplíně horolezení si odnesli také dva přední čeští borci Marek Holeček a Zdeněk Hák.

20. 9. 2020, Libor Dušek