Black Diamond
Čelovka
SPOT 400
Čelovky Black Diamond
Skladem >5 kusů, 8.7.2026 u vás.
Nejpozději zítra k odběru na 1 prodejně
Doporučená cena výrobcem 1 169 Kč
Referenční cena
Referenční cena - nejnižší cena za posledních 30 dní před poskytnutím slevy.
1 169 Kč
Sleva
234 Kč
Vaše cena 935 Kč
Vystoupej na Everest
a získej 1 000 Kč
HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout
čelovka pro všechny outdoorové aktivity
Čelovka Spot 400 od značky Black Diamond vám spolehlivě posvítí při všech aktivitách. Ať je to běh, turistika, lezení, noční sestup z ferraty nebo skialpové túry. Tři vysoce výkonné LED diody vám poskytnou více režimů svícení, včetně červeného světla a technologie PowerTap. Díky té přepnete jedním dotykem z tlumeného režimu na maximální výkon, což oceníte při hledání cesty nebo náročném sestupu. Čelovka je navíc malých rozměrů a v batohu bude minimální zátěží.
zvýšená odolnost proti vodě
Díky voděodolnosti IPX8 se nemusíte bát silného deště nebo náhodného pádu čelovky do vody (testována na 1.1 metru pod vodou po dobu 30 minut). Funkčnost je zachována i v případě vniknutí vody do prostoru pro baterie. Po kontaktu svítilny s větším množstvím vody, je třeba čelovku před dalším použitím vysušit.
technologie Dual-Fuel
Koncept hybridního napájení umožňuje použití klasických 3 AAA baterií nebo dobíjecího článku, který přes micro USB port snadno dobijete kdekoliv na cestách, například z powerbanky nebo solární nabíječky. Stav baterií navíc kdykoliv ověříte díky šestistupňovému světelnému ukazateli.
režimy svícení:
- režim pro svícení na blízko
- režim pro svícení na dálku
- "stmívání" (nastavení vlastní intenzity světla)
- červené světlo pro použití v noci - režim stmívání a stroboskop
detaily čelovky spot 400:
- 3 AAA baterie jsou součástí balení
- ukazatel zbývající energie v %
- funkce zámku proti náhodnému zapnutí
- "paměť jasu" pro okamžitý návrat do naposled používaného nastavení
Nejčastější dotazy
Potřebujete poradit?
Naši experti jsou tady pro vás
Parametry SPOT 400
| Typ svítidla: | LED |
|---|---|
| Dosvit(m): | 100 |
| Světelný výkon (lm): | 400 |
| Svítivost (h): | 200 h (min. intenzita), 3.75 h (max. intenzita) |
| Barevné režimy: | Červená |
| Zámek: | Ano |
| Speciální vlastnosti: | PowerTap |
| Odolnost IP: | IPX8 |
| Napájení: | Hybridní |
| Baterie: | 3x AAA |
| Rozměry (cm): | 9x12x4.6 |
| Hmotnost (g): | 86 |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Značka: | Black Diamond |
| Produktové číslo: | 03014499 |
| EAN: | 793661519799 |
Ke stažení
| Návod k použití_ | pdf, 1.77 MB |
|---|---|
| Declaration of Conformity_ | pdf, 209.3 kB |
Z našeho blogu
Recenze SPOT 400 Hodnocení tohoto produktu je prováděno pouze registrovanými a přihlášenými uživateli na základě zakoupení produktu v našem e-shopu nebo v kamenné prodejně.
Řadit hodnocení od: Nejnovější Podle počtu hvězdiček
Čelovka veskrze super, ale má za mě dvě velké mínus. Zaprvé ta akumulátorová baterka, která by měla vydržet ještě trochu déle než běžné baterky, vydrží podivuhodně krátce i na slabší svit. Ačkoli hned poprvé jsem musel reklamovat (uznáno), jelikož to byl vadný kus. I tak ale nic moc podle mě.
Za druhé a to je to hlavní, Power Tap tlačítko na straně čelovky zní jako supr věc, ale ve skutečnosti člověka neustále se*e. Za běžných okolností si musíte neustále dávat pozor, abyste o něj náhodou nezavadili a stává se to fakt často. No a za vlhčího prostředí, tedy v dešti ale i v zimě s třeba lehce vlkou kapucí to často sepne samo bez doteku a to už člověka opravdu dos*rá :D
Po 2 letech se ulomil držák na pásku, čelovka nedrží v nastaveném úhlu a tedy je na hlavě už nepoužitelná. Stalo se samozřejmě pár měsíců po konci záruky.
Celkově jsem spokojená, trochu škoda toho PowerTapu.
Dobrý den,
po vypnutí lze čelovku zamknout, aby k náhodnému rozsvícení nedošlo.
S pozdravem Michal Burda
Dobře využitelné i na práci.
Funkční, dobrý dosti i výdrž.
Nejčastější dotazy
K čelovke je treba dokúpiť Batérii BD 1500 BATTERY & CHARGER ?
Dobrý den,
pokud ji chcete používat na dobíjecí baterii, tak je potřeba ji dokoupit. Jinak je pouze na klasické alkalické baterie.
S pozdravem Michal Burda
Je zmíněný dobíjecí článek u této dualpower čelovky součástí balení?
Dobrý den,
u této verze není dobíjecí článek součástí, to je u této https://www.hudy.cz/celovka-black-diamond-spot-400-r?variant=106661&size=414813
S pozdravem Michal Burda
Zeptejte se expertů
Na váš dotaz odpovíme v co nejkratší době, obvykle do následujícího pracovního dne.
Zeptejte se
Ať už jste milovníkem horských přechodů, ledolezení nebo skialpinismu, díky špičkovému vybavení značky Black Diamond si z hor přivezete nezapomenutelné zážitky. Americkou značku tvoří tým nadšených sportovců, který čerpá z vlastních zkušeností ze zasněžených hor a skal. Tým, který by za své výrobky dal ruku do ohně. Větší záruku kvality vám už nikdo nenabídne.
Podobné produkty
DEPLOY RUN LIGHT
Black Diamond
- Alloy
- Creek Blue
Běžecká čelovka minimalistického rozměru a nízké váhy. Ideální jako záložní zdroj světla na dlouhé tratě nebo pro každodenní běhání. Je dobíjecí, s nastavitelným páskem a reflexními prvky.
1 569 Kč Referenční cena - nejnižší cena za posledních 30 dní před poskytnutím slevy. 1 255 Kč 1 569 Kč Přejít na detail
DISTANCE LT 1000 HEADLAMP
Black Diamond
- Black-Alloy
Nabíjecí čelovka pro dálkové trasy. S baterii oddělenou od naklápěcího těla svítilny výborně sedí a při běhu neposkakuje na hlavě. S technologií PowerTap posvítíte jedním stisknutím až na dálku 125 m.
2 869 Kč Referenční cena - nejnižší cena za posledních 30 dní před poskytnutím slevy. 2 295 Kč Přejít na detail
SWIFT® RL
Petzl
- Jungle Green
- White
- Black/orange
- Black
Ikonická čelovka s pohodlným širokým páskem určená zejména pro utratrailové běhy. Uplatnění ovšem najde v každé situaci, kdy je potřeba pořádné světlo.
3 299 Kč 3 299 Kč 3 299 Kč 3 299 Kč Přejít na detail
Swift LT
Petzl
- Black
- Desert/Green
- White
Minimalistická, ultralehká (43 g) a kompaktní čelovka, která se vejde do dlaně. S 380 lumeny je to vaše volba pro venkovní aktivity, při kterých se počítá každý gram, nebo jako nouzové záložní světlo do batohu. Má tři režimy svícení a červené světlo.
1 449 Kč 1 449 Kč 1 449 Kč Přejít na detail
4.3
86%
Hodnotilo 15 uživatelů