Aclima
Legíny
DesignWool Glitre Longs Men
Pánské funkční kalhoty Aclima
Zboží se bohužel vyprodalo rychleji, než řeknete Popocatépetl. Vyberte si prosím podobné zboží.
Podobné produkty
WarmWool Longs Man
Aclima
- Jet Black
Pánské vlněné spodky WarmWool Longs od značky Aclima. 100% merino vlna s gramáží 200. Tenhle vlněný kousek je perfektní volbou pro chladné dny.
2 399 Kč Přejít na detail
WarmWool Bodypiece
Aclima
- Jet Black
Hřejivý vlněný overal. Má vpředu praktický obousměrný zip a druhý v zadní části kolem zad až dolů ke stehnu. Toaleta tak nebude problém.
5 599 Kč Přejít na detail
Lauparen Merino 190 Longs Men
Devold
- 284A INK
- 950A BLACK
Pánské lehké a prodyšné spodní kalhoty Lauparen Merino od firmy Devold. Jsou vyrobené z Merino vlny, která poskytne pohodlí a příjemné teplo za každých podmínek.
2 499 Kč 2 499 Kč Přejít na detail
TRIUMPH TIGHT 3/4 Men
La Sportiva
- Black/Cloud
Pánské funkční 3/4 legíny.
2 299 Kč 1 954 Kč s kódem JARO15 Pro získání ceny s kódem zadejte uvedený kód v košíku. Cenu s kódem není možné kombinovat s výhodami v rámci specializovaných věrnostních programů (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atd.). Přejít na detail
HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout
Vlněné dlouhé legíny
Pánské silnější termolegíny DesignWool Glitre Longs od firmy Aclima ze 100% Merino vlny té nejvyšší kvality.
Komfortní materiál
Žakárový pružný úplet má ploché švy, které zabrání nepříjemnému odírání pokožky. Merino zahřeje, i když bude vlhké a dokonale reguluje teplotu těla. Je přirozeně antibakteriální.
Funkční legíny využijete pro zimní aktivity jako lyže, skialpy nebo zimní přechody. Doplňte legíny o funkční triko značky Aclima.
Vlastnosti legín DesignWool Glitre Longs:
- pohodlný žakárový úplet
- gramáž merina 210g/m2
- ploché švy
- merino hřeje i vlhké
- odolává pachům
- uvedená hmotnost pro vel. M
Nejčastější dotazy
Potřebujete poradit?
Naši experti jsou tady pro vás
Parametry DesignWool Glitre Longs Men - XS
Materiál: | 100% Merino vlna |
---|---|
Střihová specifika: | Slim Fit |
Rozsah velikostí: | XS-XXXL |
Hmotnost (g): | 208 |
Záruka: | 24 měsíců |
Šetrné k přírodě: | Ano |
Značka: | Aclima |
Produktové číslo: | 03001428 |
EAN: | 7034041081912 |
Recenze DesignWool Glitre Longs Men Hodnocení tohoto produktu je prováděno pouze registrovanými a přihlášenými uživateli na základě zakoupení produktu v našem e-shopu nebo v kamenné prodejně.
Řadit hodnocení od: Nejnovější Podle počtu hvězdiček
Som spokojný.Dobrá značka i kvalita za rozumnú cenu.
Nejčastější dotazy
K tomuto produktu zatím nikdo dotaz nepřidal, buďte první!
Na váš dotaz odpovíme v co nejkratší době, obvykle do následujícího pracovního dne.
Zeptejte se
Aclima, rodinná norská společnost s mnohaletou tradicí výroby špičkového vllněného prádla pro sport a pohyb v přírodě!
4.0
80%
Hodnotil 1 uživatel