HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout

  • Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč
  • Všechno zboží máme skladem a odesíláme ho ihned k vám
  • Snadná rezervace a vyzkoušení zboží na našich prodejnách
  • 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodů

Celotělový úvazek Master UP se vyznačuje revolučním systémem nastavení pasu, který umožňuje pokrytí celé škály velikostí. Hrudní část úvazku je vybavena přišitým lehkým kompaktním blokanem Chest UP, určený pro profesionální použití v systémech lanového přístupu. Chest UP je vybaven unikátním otočným swivelem. Další velice zajímavou a užitečnou výhodu najde uživatel u polohovacích ok, kde si může nastavit pozici ok (EN 358) přesně podle svých potřeb.

Postroj je velice komfortní nejenom skvělým systémem pasu, ale i díky vyztuženým nohavicím. Širokou univerzálnost přináší též systém variabilních slotů (v kombinaci s repkou) na zádovém polstru. Pro odkládání drobnějších předmětů (např. nůž, atd.) slouží sloty v ramenním polstru.

  • reflexní prvky, 6 klasických materiálových poutek a haul loop je samozřejmostí
  • nastavování pomocí hliníkových a ocelových spon, volné konce popruhů lze zajistit pomocí SB sytému. Připojovací body jsou pak kované z hliníku, kromě zadního bodu pro zachycení pádu, který se používá výjimečně. Tento je proto také uložen v krycí kapsičce a vytáhne se jen v případě potřeby. Z důvodu snížení hmotnosti je textilní.
  • pevnostní pružný (harmonikový) popruh v zadní části sedáku, zajišťuje optimální polohu nohavic vůči pasu při všech možných polohách pracovníka (zejména chůze vs. sezení)
  • ramenní popruhy mohou být plně odejmuty a postroj může být použit pouze jako sedací úvazek
  • identifikační a metodický štítek (jak u hrudní, tak i sedací části)

Nejčastější dotazy

Potřebujete poradit?

Naši experti jsou tady pro vás

chat

Zeptejte se v on-line chatu

Parametry Master UP - S-XL

Poutka na materiál: 4
Rozsah velikostí: uni
Norma: EN 361, EN 358, EN 813
Hmotnost (g): 2063.4
Záruka: 24 měsíců
Značka: Rock Empire
Produktové číslo: 03007048
EAN: 8595570193389

Hodnocení zákazníků Hodnocení tohoto produktu je prováděno pouze registrovanými a přihlášenými uživateli na základě zakoupení produktu v našem e-shopu nebo v kamenné prodejně.

Nejčastější dotazy

K tomuto produktu zatím nikdo dotaz nepřidal, buďte první!

Na váš dotaz odpovíme v co nejkratší době, obvykle do následujícího pracovního dne.

Zeptejte se

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Historie české firmy vyrábějící outdoorové vybavení se datuje k roku 1990. Po dlouhém období všeobecného nedostatku vznikla vlivem otevření nových obchodních příležitostí po Sametové revoluci první výroba sportovního vybavení poháněná nadšením několika horolezců.

Všechny produkty značky Rock Empire