Z našeho blogu

5 Tipů na outdoorové vánoční dárky

Vánoce se blíží mílovými kroky rozradostněného, i když stále ještě trochu cizáckého Santa Clause. Všichni se doslova topíme v záplavách slev, nabídek a mimořádně výhodných akcí. Na nás se ale můžete spolehnout. I nyní, v dobách nejtěžších, pro vás máme záchranný kruh – soubor zaručených tipů na outdoorové dárky. Rozhodně potěší každého, jehož srdce plá nejvíce kol táborového ohně v kruhu přátel. Tak, pozor, házíme – chytejte!

5. 12. 2022, Hudy tým

5 Tipů na outdoorové vánoční dárky

Pod pokličku: Slavíme 15 let Poradny!

Jaký si mám vybrat spacák? Mám se při výběru řídit limitními, komfortními, nebo snad extrémními teplotními hodnotami? Potřebuji na výlet do zimních Brd spíše mačky, nesmeky, nebo si mám pořídit šroubovací hřeby a vylepšit jimi své letité pohorky? Jakou hodnotu vodního sloupce by měla mít moje bunda, když v ní chci nosit v deštivém lese patnáctikilový batoh? Takové a jiné otázky máme čas od času asi všichni.

5. 12. 2022, René Kujan

Pod pokličku: Slavíme 15 let Poradny!

Jak vybrat skialpové vázání? Rady a tipy

Aby výbava fungovala tak, jak má, a poskytla nám maximum benefitů, je potřeba ji dobře zvolit. Je potřeba správně nakombinovat lyže, skialpové vázání, lyžáky a stoupací pásy podle toho, k čemu nám mají především sloužit a co od nich očekáváme. Sortiment je v dnešní době velmi široký a modelů je celá řada, proto je třeba si nejdříve zodpovědět otázku, k čemu především nám má daný skialpový set sloužit

21. 11. 2022, Jiří Švihálek

Jak vybrat skialpové vázání? Rady a tipy