Lepidla, záplaty a opravné sady

Málokdy jde všechno přesně podle plánu. Na vašich cestách za dobrodružstvím vás proto nejspíše potká ne jedna, ale hned několik nepříjemností. Třeba taková prošoupaná podrážka, díra ve stanu nebo vyfouknutá karimatka dokáže váš pobyt v přírodě jaksepatří otrávit. Buďte na to připraveni a mějte po ruce lepidla a opravné sady, které si poradí s kdejakým defektem.

Lepidla, záplaty a opravné sady– vyberte si z podkategorií

Lepidla, záplaty a opravné sady– vyberte si z podkategorií

Filtrovat

Cenové rozpětí

Potvrdit výběr

Potřebujete poradit?

Naši experti jsou tady pro vás

chat

Zeptejte se v on-line chatu

Lepidla, záplaty a opravné sady– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout

  • Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč
  • Všechno zboží máme skladem a odesíláme ho ihned k vám
  • Snadná rezervace a vyzkoušení zboží na našich prodejnách
  • 30 dní na vrácení zboží bez udání důvodů

Nejoblíbenější značky v kategorii

Co si sbalit na trek

Chystáte-li se na několikadenní putování s batohem na zádech, myslete při jeho balení prakticky. Volte ultralehké vybavení, multifunkční nářadí, skladné kempingové nádobí a rychleschnoucí oblečení z funkčního materiálu. Nejvíce místa zabere stan a spací pytel, proto zvažte, zda vám k přespání nebude stačit bivakovací vak nebo hamaka, kterou jednoduše zavěsíte mezi dva stromy. Na čem se naopak nevyplatí šetřit, jsou dostatečné zásoby jídla a vody, stejně jako vybavená lékárnička.

Oprava outdoorového vybavení

Občas se během svého putování nevyhnete nějakému tomu karambolu, v důsledku čehož vám nezbyde nic jiného, než se svépomocí pustit do opravy stanu, spacáku nebo třeba turistické obuvi. Pro tyto případy byste měli mít po ruce základní prostředky pro rychlou a snadnou pomoc. Hodit se vám bude samolepicí vodotěsná záplata na stany a spacáky, polyuretanové lepidlo na boty nebo vysoce účinná impregnace na švy, která dokáže obnovit voděodolnost stanové podlážky a dalšího vybavení.