Primus
Kartuše
Power Gas 450 g (P220221)
Plynové kartuše, lahve na palivo Primus
Zboží se bohužel vyprodalo rychleji, než řeknete Popocatépetl. Vyberte si prosím podobné zboží.
Podobné produkty
Fuel Bottle 0.6
Primus
Láhev na benzín od firmy Primus z ultralehkého materiálu, která je vhodná pro vařiče OmniLite Ti, OmniFuel, MultiFuel, VariFuel, Gravity VF & MF.
569 Kč Přejít na detail
Summer Gas 230
Primus
Plynová kartuše se závitem pro šroubovací vařiče a svítidla.
149 Kč Přejít na detail
CV470 All Season (3PACK)
Campingaz
Kartuše, která je vhodná svým složením plynu pro celoroční použití. Je vybavena bezpečným samouzavíracím ventilem a lze ji tedy odpojit a znovu zapojit.
849 Kč Přejít na detail
325ml Fuel Bttle,CRP Cap, Euro
MSR
Láhev na tekuté palivo pro vařiče MSR. Vyrobena z jednoho kusu hliníku pro vyšší mechanickou odolnost. Je vzduchotěsná a tím umožňuje delší uchovávání paliva bez jeho znehodnocení.
od 670 Kč Přejít na detail
HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout
Plynová kartuše od firmy Primus se závitem pro šroubovací vařiče a svítidla. Vhodná pro třísezónní využití. Poskytne výborný výkon pro vaření na jaře, v létě, na podzim, ale nezklame ani když teploty klesnou bod bod mrazu. Kartuše je vybavena mezinárodně standardizovaným závitem, takže je kompatibilní nejen s produkty firmy Primus.
- Propan/IsoButan (20%/80%)
- množství plynu: 450 g
- vhodná pro využití při teplotách od -15°C do +25°C
Nejčastější dotazy
Potřebujete poradit?
Naši experti jsou tady pro vás
Parametry Power Gas 450 g (P220221) - 450 g
Palivo: | Plyn |
---|---|
Typ kartuše: | Šroubovací |
Rozměry (cm): | 13,7x10,8 |
Hmotnost (g): | 645 |
Záruka: | 24 měsíců |
Značka: | Primus |
Měrná cena | 57 Kč / 100g |
Produktové číslo: | 04005478 |
EAN: | 7330033912883 |
Ke stažení
Primus Power Summer Winter Gas_ | pdf, 488.01 kB |
---|---|
Primus Power Summer Winter Gas_ | pdf, 507.41 kB |
Recenze Power Gas 450 g (P220221) Hodnocení tohoto produktu je prováděno pouze registrovanými a přihlášenými uživateli na základě zakoupení produktu v našem e-shopu nebo v kamenné prodejně.
Řadit hodnocení od: Nejnovější Podle počtu hvězdiček
Nezkoušel jsem v extrémním podmínkách, ale funguje bez problémů
Nejčastější dotazy
K tomuto produktu zatím nikdo dotaz nepřidal, buďte první!
Na váš dotaz odpovíme v co nejkratší době, obvykle do následujícího pracovního dne.
Zeptejte se
Všechno to začalo v malé kovárně v centru Stockholmu v roce 1892, když FW Lindquist a JV Svenson vyrobili první petrolejový vařič bez sazí. Protože byl první, rozhodli se ho pojmenovat Primus (z latinského primus zn. první). Jméno se tak stalo synonymem pro spolehlivé vybavení pro vaření venku.
5.0
100%
Hodnotil 1 uživatel