Goal Zero
Powerbanka
Venture Jump
Powerbanky, akumulátory a nabíječky Goal Zero
Zboží se bohužel vyprodalo rychleji, než řeknete Popocatépetl. Vyberte si prosím podobné zboží.
Podobné produkty
NB10000 GEN 3
Nitecore
Cestovní powerbanka s vysokou mechanickou odolností a nabíjecím výkonem až 3A, pro rychlé nabití vaší elektroniky. Režim nízkého proudu zajistí bezpečné nabití i menších zařízení (hodinky, čelovka).
1 999 Kč Přejít na detail
Rugged Power Bank 20.000
Xtorm
Powerbanka s kapacitou 20.000 mAh. Vysoce mechanicky odolná, odolná proti vodě, s integrovanou svítilnou. Umožní rychlé nabití až čtyř zařízení naráz. Vstup USB-C, výstup USB-A, USB-C a USB-C PD.
2 399 Kč Přejít na detail
Rugged Power Bank 10.000
Xtorm
Outdoorová powerbanka s kapacitou 10.400 mAh. Vysoce mechanicky odolná, odolná proti vodě, s integrovanou svítilnou. Umožní rychlé nabití až tří zařízení naráz. Vstup USB-C, výstup USB-A, USB-C PD.
1 699 Kč Přejít na detail
100W Rugged Flashlight Powerbank 40.000 - Torch
Xtorm
Výkonná svítilna a velkokapacitní powerbanka v jednom. Umožňuje nabíjení tří zařízení naráz přes USB-C a USB-A porty. Posvítí vám dálkovým a rozptýleným světlem. S nastavitelným popruhem pro přenášení.
3 299 Kč Přejít na detail
HUDY – prémiové zážitky a vybavení, na které se můžete spolehnout
powerbanka s kabely pro vaše auto
Už nemusíte přemýšlet, komu zavolat, aby vám pomohl nastartovat vaše auto. Řešením je startovací sada na auto Venture Jump značky Goal Zero. Tento typ powerbanky s kabely vám pomůže nastartovat většinu vozidel o objemu motoru do 6.0 l benzinu nebo 3.0 l nafty. Navíc můžete nabít i drobnou elektroniku jako jsou mobily, notebooky a další a to pomocí USB. Powerbanka má i integrované LED světlo, které vám usnadní práci i v náročných nočních podmínkách.
jak nabíjet Venture jump
Dobijete ze zásuvky za pouhé 3 hodiny. Nabít ji ale můžete i z libovolného standardního portu USB cca za 4 hodiny, a nebo také pomocí solárního panelu a to přibližně za 6 hodin. Výrobce doporučuje použít Nomad 10 nebo Nomad 20 pro nejefektivnější nabíjení.
Praktická záležitost, kterou byste měli mít stále u sebe, jakmile vyrážíte na cesty.
vlastnosti powerbanky venture jump:
- ideální startovací sada pro dobití většiny aut
- 10 000mAh powerbanka umožňuje nabít až 3x telefon, 7x čelovku a další USB zařízení na cestách
- stupeň krytí IP67 zajišťuje ochranu proti prachu, písku a nečistotám a vydrží i ponoření do 1m vody po dobu nejméně 30 minut
- Integrované LED světlo
- součástí balení je ochranné pouzdro s kapsami pro uložení kabelů
Nejčastější dotazy
Potřebujete poradit?
Naši experti jsou tady pro vás
Parametry Venture Jump
| Výstupní výkon: | USB-A port: 5V, až 3A (15W max), regulováno;USB-C port: 5-12V, až 3A (18W max), regulováno |
|---|---|
| Vstup: | USB-C port: 5-12V, až 3A (18W max), regulováno |
| Rozměry (cm): | 18,1x10x3,8 |
| Hmotnost (g): | 688 |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Značka: | Goal Zero |
| Produktové číslo: | 04007424 |
| EAN: | 847974008300 |
Nejčastější dotazy
K tomuto produktu zatím nikdo dotaz nepřidal, buďte první!
Na váš dotaz odpovíme v co nejkratší době, obvykle do následujícího pracovního dne.
Zeptejte se
Goal Zero je americká značka, která vyrábí mobilní solární panely, powerbanky, powerpacky a svítilny. Vznikla v roce 2009, aby pomohla lidem žijícím v nejchudších oblastech světa nebo místech zasažených přírodní katastrofou postavit se na nohy. Její produkty si ovšem našly cestu i do zavazadel těch, kdo na cestách potřebují nezávislý zdroj energie. Patří mezi ně turisté, horolezci, rybáři, lovci, motoristé, fotografové, filmaři, digitální nomádi či i profesionální záchranáři. Prostě všichni, kdo často využívají elektrické přístroje mimo civilizaci bez možnosti dobíjení.
Recenze Venture Jump Hodnocení tohoto produktu je prováděno pouze registrovanými a přihlášenými uživateli na základě zakoupení produktu v našem e-shopu nebo v kamenné prodejně.
Tento produkt ještě nikdo nehodnotil, buďte první!
Produkty mohou hodnotit pouze přihlášení uživatelé, prosím přihlaste se.
Přihlásit se