Lehká turistika

Sbalit si pár věcí a zmizet na noc, na dvě v přírodě. Tak si představujeme lehkou turistiku. Toulat se lesy, horami, dolinami.

Doporučené vybavení

Teplé tričko, lehká bunda, pláštěnka, malá lékárnička, dostatek jídla a pití, to je základ, díky kterému vás na výletě rozmary počasí nezaskočí.

Když jde o víc než dojít na vrchol

Pokud věříte, že v životě není nejdůležitější pokaždé dosáhnout vrcholu a pokud víte, že i při krátkém výšlapu můžete poznat nádherná místa, vyrazte si třeba k Lagu di Garda. Perla lehké italské turistiky je oblíbená zejméno pro dechberoucí výhledy na jezero a blízkost hor. Jestli vás láká více skandinávská rozvážnost než italský temperament, směřujte své kroky do Norska. Kromě fjordů si užijete výlety po tradičních rybářských vesnicích. Klid na přemýšlení je zde zaručen.

Západ slunce u Spišských ples je zážitek, na který se nezapomíná.

Chcete se cítit jako doma a přitom si užít vysoké hory? Vydejte se do Tater. Jedna z nejhezčích tras vede ze Starého Smokovce přes Hrebienok až na Téryho chatu, kde přespíte. Do Smokovce se vrátíte přes Velkou Studenou dolinu. Za odměnu si zasloužíte posedět v jedné z místních kolib, kde naplánujete další výlet. Jaký bude, je jen na vás.

Užitečné rady, tipy a návody

Co s sebou na výlety

Přechod letních Tater, jednodenní výlety v Alpách nebo víkendový horský trek od chaty k chatě. Chodit „nalehko“ znamená mít na zádech zátěž pod 10 kilo! A to včetně vody. Inspirujte se naším seznamem.

Co s sebou na výlety

naši zákazníci milují

Související produkty

Články o Lehká turistika

Další články